HOROR NA PALILULI! 4 vozila vatrogasne ekipe na terenu
HOROR NA PALILULI! 4 vozila vatrogasne ekipe na terenu
U Padinskoj skeli u beogradskoj opštini Palilula jutros u 6.13 sati izbio je požar, a ekipe Hitne pomoći i vatrogasci su bili na terenu i požar je ugašen, saznaje Tanjug.

Telo muške osobe izvučeno je iz objekta na Paliluli u kom je izbio požar.Prema nezvaničnim informacijama u požaru je nastradao vlasnik objekta.
U ribolovačkom klubu “Ribolovac” u Padinskoj Skeli u opštini Palilula jutros oko 6 sati izbio je veliki požar. Prema prvim nezvaničnim informacijama, vatrogasci su po izlasku na teren na ulazu u objekat zatekli osobu bez znakova života. Vatrogasne ekipe iz Zvezdare i Borče, ukupno deset vatrogasaca-spasilaca sa četiri vozila, brzo su reagovale i stigle na lice mesta.
Požar u ribolovačkom klubu “Ribolovac” u Padinskoj Skeli, u objektu ukupne površine od oko 120m², lokalizovan je u 06:48 časova. Zahvaćena je prostorija površine oko 10m² u kojoj su gorele stare stvari i deo nameštaja. Trenutno se radi na uklanjanju krovne konstrukcije.
Na lice mesta je upućena ekipa Hitne pomoći. Intervencija je i dalje u toku.
Iz Vatrogasne službe je za Tanjug saopšteno da je u gašenju požara intervenisalo deset vatrogasaca sa četiri vozila. Beogradski mediji su prethodno naveli da je telo muške osobe izvučeno iz objekta na Paliluli u kom je izbio požar, a prema nezvaničnim informacijama u požaru je nastradao vlasnik objekta.
Hypetv.rs/Tanjug/J.V.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!