Background adbanner
calendar

Subota 12. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SVAKI PETI MUŠKARAC JE PRIKRIVENI GEJ, OTKRIVAJU ISTRAŽIVANJA?! SMRŠALA 40 KILOGRAMA BEZ GLADOVANJA! Nikolina Kovač otkrila šta jede svakog dana „UVEK IMA NEŠTO NEKO DA SLAŽE…“ Tiktokerka o Baki Prasetu i Anji Bla, koja je OPLELA po njoj (VIDEO) SKARLET JOHANSON DOŽIVELA NERVNI SLOM! NAŠA PEVAČICA SE SKINULA U ŠESTOJ DECENIJI! Skinula se u kupaći i pokazala HOT TELO (FOTO) “NE RAZUMEM VERIDBU!” Iva Štrljić u Pretresu: “Ne bih volela da neko klekne ispred mene!” OVO JE KUĆA LEPOG MIĆE! Stara je 180 godina, otkriveni detalji u vezi kupovine (FOTO) „NISAM TA ŽENA KOJA SE SVESNO ODLUČILA DA NE POSTANE MAJKA” Iva Štrljić progovorila o potomstvu! „LEGLI SMO, A ONDA MI JE REKLA DA SE RAZVODIMO“ Petar Mitić šokirao priznanjem o Ivani Pavković STEFAN KORDA HITNO NAPUŠTA SRBIJU! Pakuje kofere i ODLAZI, ne može više da izdrži „PONOSAN NA CELU EKIPU HYPE BH NA POSTAVLJANJU STANDARDA…“ Saša Mirković o novoj seriji „Bos’ il’ hadžija“, koja će oduševiti gledaoce! (FOTO) ŽIVOT KAO FILM! Aleksandra Subotić zaboravila na PREVARU i sad živi kao MILIONERKA! (FOTO) „NISU MOGLI ZAJEDNO…“ Objava ćerke Goce Božinovske bacila sve u rebus ŠTA MOŽE DA SE DESI APARATIMA KADA GRMI? Obavezno ih iskjučite – evo zašto! „ON IMA NEKI PROBLEM“ Maja Marinković BRUTALNO o Filipu Caru, pozliće mu zbog njenog priznanja RUSIJA ULAZI U NOVI RAT?!

„ŽELJKO JOKSIMOVIĆ ME TADA NIJE POSLUŠAO“ Saša Mirković: „Za toliko bodova nam je Ruslana uzela prvo mesto“

Objavio: RHT
31/12/2024 6:19 PM

„ŽELJKO JOKSIMOVIĆ ME TADA NIJE POSLUŠAO“ Saša Mirković

Saša Mirković otkrio zašto se naljutio na Željka Joksimovića

Vlasnik i direktor Hype produkcije gostovao je u emisiji „Pretres“ koja je privukla ogromnu pažnju publike.

Foto Hype TV

Nije tajna da je Saša Mirković najuspešniji muzički producent na našim prostorima, a on je sada pričao o poslovnim uspesima. Najveći uspeh svakako je ostvaren 2007. godine kada je Marija Šerifović, koja je bila u Sašinom timu, pobedila na Evrosongu.

Iz ideje da uđemo u Evropu nastala je pesma ‘Molitva’. Ovo je istina, možeš da dovedeš četvoro ljudi u studiju. Graju, Mareta, Mariju Šerifović i mene“, predložio je Saša voditelju emisije Stefanu Usiljaninu.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

„ŽELJKO JOKSIMOVIĆ ME TADA NIJE POSLUŠAO“ Saša Mirković

Tri godine ranije, Marijin kolega Željko Joksimović predstavljao je, tada Srbiju i Crnu Goru, na ovom takmičenju pesmom „Lane moje“.

Međutim, pobedu je ostvarila Ukrajinka Ruslana koja je osvojila 280 poena, dok je Srbija i Crna Gora imala 17 poena manje, prema podacima sa Vikipedije.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages

Kako je Saša Mirković rekao, naši su tada doveli trubače u bekstejdž i pozvali Ukrajince, što je zaista bio loš potez. Mirković je spomenuo i Leontinu Vukomanović, koja ga je tada, kako je rekao, mrzela.

Šta se zapravo desilo. Leontina me je u stvari mrzela zbog Željka Joksimovića jer sam učestvovao u Lanetu i drugom mestu. Tada me Željko nije poslušao, pa je Ruslanu doveo završno veče. Tada smo mi doveli trubače iz Surdulice u Istanbul. Željko je doveo Ruslanu, i za toliko nam je bodova Ruslana oduzela to prvo mesto. Ja sam se to veče vratio za Beograd… Čekao sam potom 2007. godinu da Srbija postane samostalna i prijavio pesmu“, izjavio je Mirković.

Hypetv.rs V.M.

 

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner