Background adbanner
calendar

Subota 12. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SVET U NEVERICI! Umro mladi tiktoker (32) – poslednji storiji izazvao lavinu suza PARTIZAN NAŠAO ZAMENU DEJVISU! Stiže ZVER iz NBA lige! DVA SATA DNEVNO ZA SAVRŠENO TELO! Emina Jahović otkrila tajnu zategnute linije (FOTO) SKINULA SE MILICA JOKIĆ! Bikinijem zapalila mreže, obline oduzimaju dah „NE DAO BOG NIKOME TAKVU TUGU!“ Pevač izgubio sina jedinca i napustio mikrofon – postao stolar! Vučić: Ponosan sam na Srbiju koja se gradi i radi (VIDEO) „UPROPASTILI SU ME…“ Brendon operacijama izmenio lični opis, a sada otkrio ŠOKANTNU ISITNU! (FOTO) ĆERKA NATAŠE BEKVALAC SE SKINULA! U bikiniju pokazala hot telo i lice bez šminke – svi u šoku KOLIKO ZAISTA PEVAČI ZARAĐUJU OD GRAND PRODUKCIJE? Sramota, folkerka otkrila šta se NIKOME NIJE SVIDELO DEMOLIRANJE NA LONDONSKOJ TRAVI! Poljakinja je ŠAMPIONKA Vimbldona! London OVO NE PAMTI! Amerikanka sadila KROMPIRE! „SA NJOM BIH IMAO DECU“ Gastoz kroz suze o bivšoj devojci, Anđela na IVICI SLOMA: „Najbitnija mi je u životu“ HYPE TV PROGRAM ZA NEDELJU, 13. JUL! Evo šta vas sve očekuje – NE PROPUSTITE! „LOJALNOST NE NARUŠAVA SAMO S*KSUALNI ČIN, VEĆ I…“ Koji je najopasniji oblik PREVARE?! Saznajte sve u „Sada i ovde“ „JEDVA ČEKAM DA JE NE VIDIM“ Gastoz brutalno o Anđeli, Stefan je DOKRAJČIO, Đuričićeva grca u suzama! ODJEKNULA NAJVEĆA KOŠARKAŠKA EKSPLOZIJA! Micić POTPISAO za crveno-bele! Igraće ponovo u Evroligi! GORI IMANJE SLAVNOG GLUMCA! Ljudi u panici, vatrogasci imaju pune ruke posla!

UČESNICA RIJALITIJA SE SRUŠILA I SLOMILA PRED KAMERAMA: Stravične scene u rijalitiju, lice joj potpuno UNAKAŽENO! (FOTO)

Objavio: RHT
08/06/2024 5:42 PM

Učesnica rijalitija se srušila

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official

Danas je u Beloj kući došlo do žestokog sukoba između Jovane Cvijanović i Uroša Rajačića, koji je započeo tokom emisije „Gledanje snimaka“. Spekulacije o Uroševom flertu sa Majom Marinković su izazvale burnu reakciju kod Jovane, koja je iznela svoje osećaje i setila se trenutaka kada se osećala iskorišćeno. Ovaj incident doveo je do maratonske svađe između njih dvoje, koja je trajala i dok su ostali stanovnici Bele kuće spavali.

Naime, Uroš je uporno pokušavao da prekine odnos sa Jovanom na sve moguće načine, dok je ona istrajno pokušavala da ga ubedi da ostanu bliski. Njihov sukob je bio ispunjen emotivnim nabojem i intenzitetom koji su zadržali sve ukućane budnima tokom noći. Iako su se trudili da reše svoje nesuglasice, čini se da nisu uspeli da postignu zajednički jezik.

Photo: Printscreen Youtube/Zadruga Official

Nakon što je svađa konačno završena, Jovana se povukla i osamila pored bazena, gde je bila vidno tužna i potresena. U jednom trenutku, preplavile su je emocije i zaplakala je, izražavajući svoju emotivnu bol. Nakon toga, skupila je snagu i premestila se u spavaću sobu, gde je nastavila da obrađuje svoje osećaje.

Ostaje da vidimo kako će se dalje odvijati odnosi između Jovane i Uroša, te kako će se Jovana nositi sa svojim emotivnim iskušenjima u Beloj kući. Svakako, ovaj sukob je izazvao veliku pažnju publike, koja sa nestrpljenjem očekuje dalji razvoj situacije.

Hypetv.rs/E.B.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner