Background adbanner
calendar

Sreda 22. Mart, 2023

U RIJALITIJU JE BILA MIRNA I POVUČENA, A U SPOLJNOM SVETU ŽIVI OD PENZIJE POKOJNOG MUŽA

Objavio: RHT
31/03/2021 1:00 PM
Dragana Stojančević – Foto: Instagram

Draga Stojančević (26) bila je učesnica treće sezone rijaliti šoua “Zadruga”.

Ova lepotica iz Smedereva tada je privukla pažnju javnosti, zbog izjave da je penzionerka, iako je tako mlada.

Mediji su tada došli do saznanja da je bila u braku sa starijim muškarcem, a nakon njegove smrti nasledila je penziju.

“Dragana je bila u braku sa vremešnim gospodinom koji je bio inostrani penzioner. Ubrzo je umro, pa je tako ona nasledila njegovu deviznu penziju”, otkrio je izvor blizak Dragani, pisali su mediji pre dve godine.

“Sve što mogu da vam kažem jeste da imam penziju i da sam zaradila dovoljno novca da mi ni pobeda u rijalitiju nije potrebna. Ja sad ulazim, a vi ćete već iskopati kako i na koji način sam sebi obezbedila penziju”, rekla je Dragana pred ulazak u “Zadrugu 3”.

Dragana Stojančević – Foto: Instagram

Ova devojka i danas živi od penzije, pošto joj na profilu na Instagramu piše “u penziji”.

Ono što je takođe interesantno, a tiče se ove rijaliti učesnice, to je njena vizuelna transformacija.

Danas je crnka, a tokom učešća u “Zadruzi” bila je plavuša, pa je retko ko danas prepoznaje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner