Background adbanner
calendar

Utorak 8. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Matora i Stefani u klinču! PLJUŠTE UVREDE, ULETELO OBEZBEĐENJE! PUKLA LJUBAV ZBOG POZNATE PEVAČICE! Miljana Kulić javno ostavila Miloša OVI POTROŠAČI SU BEZ VODE DO 18 SATI! Evo kako od jutros radi gradski prevoz! U jednoj beogradskoj ulici obustavljen saobraćaj TENISKI BOGOVI SE POIGRAVAJU SA SINEROM: Kraj Vimbldona i za njega zbog povrede? BAKA PRASE REAGOVAO NA TO ŠTO JE ANJA PRODALA MERCEDES! Otkrio i šok detalje o SKUPOCENOM SATU: „Htela da ga baci u KONTEJNER“ ALEKSANDRA NIKOLIĆ DOŽIVELA NERVNI SLOM! Rijaliti učesnica totalno VAN SEBE, nije ni slutila da će se ovo desiti! Evo šta piše u pismu koje je Tramp poslao Vučiću: „Beograd nikada neće biti razočaran Sjedinjenim Američkim Državama“ Veruje se da njene mošti imaju isceliteljske moći! Anđele Đuričić se rasula na komade! Popila šamarčinu!? Totalni obrt od sredine dana pljuskovi i grmljavina! Ovo je danas najviša dnevna temperatura Dnevni horoskop za utorak, 8. jul: Ovnovi će doživeti neočekivani zaokret, Lavovima stižu važne vesti Anđela Đuričić sinonim za PONIŽENJE: „Zanimljivo mi je za lovu da s*rem po tebi“ Gastoz je zakucao za samo dno, ona završila u SUZAMA! HITNO OGLAŠAVANJE ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE: Požari gutaju Srbiju, ovo su uputstva kako postupati Pao deo krova sa Medicinskog fakulteta u Beogradu ANI NIKOLIĆ PRIJATELJ SMESTIO PRIČU DA JE PRETUČENA! Otkriveno šta stoji iz JEZIVOG snimka koji je MALICIOZNO plasiran u javnost!

TANJA SAVIĆ SE PONOVO RAZGOLITILA! Pevačica se skinula u minijaturni kupaći, pa dobila pohvale pratioca na izgled! (FOTO)

Objavio: RHT
27/08/2024 8:41 PM

TANJA SAVIĆ SE PONOVO RAZGOLITILA! Pevačica se skinula u minijaturni kupaći

foto: M.M./ATAImages

Poznata pevačica Tanja Savić trenutno uživa na letovanju u Grčkoj, u društvu svog dečka Muhameda Mukija Bešića. Njihove zajedničke fotografije s plaže izazvale su veliku pažnju na društvenim mrežama, a posebno su se istakle slike na kojima Tanja pozira u crnom minijaturnom bikiniju. Njen izgled je naišao na brojne pozitivne komentare, a mnogi su bili oduševljeni njenom pojavom.

Uz novi set fotografija, Tanja je svojim pratiocima na društvenim mrežama uputila i emotivnu poruku: „Ne sudi ništa, bićeš srećan. Oprosti sve, bićeš još srećniji. Voli sve, bićeš srećna sama.“ Ova poruka, uz atraktivne fotografije, dodatno je podstakla pozitivne reakcije i komentare na društvenim mrežama.

TANJA SAVIĆ SE PONOVO RAZGOLITILA! Pevačica se skinula u minijaturni kupaći

Foto: printscreen/tanja_savic_private/Instagram

Fotografije su brzo privukle pažnju obožavalaca, koji su se utrkivali u izražavanju divljenja i oduševljenja. Komentari poput „Woow“, „Kakva zgodnica i lepotica“, „Prelepa si“, „Top izgledaš“, „Zgodna, lepa i pametna“ samo su neki od brojnih komplimenata koji su stizali na Tanjin račun.

Osim reakcija na društvenim mrežama, pojava novih fotografija Tanje Savić izazvala je i interesovanje medija i javnosti, koji su sa pažnjom pratili njen boravak u Grčkoj i reagovali na svaku novu objavu.

Hypetv.rs/M.K.

PRODAJA KARATA ZA KONCERT ACE LUKASA I EVROPSKU PREMIJERU FILMA “STRAVIČNO” KLIK OVDE

SVE VESTI O “IMANJU”, NAJVEĆEM RIJALITI FORMATU NA BALKANU, ČITAJTE KLIKOM NA OVAJ LINK

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

BONUS VIDEO:

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner