Background adbanner
calendar

Četvrtak 2. Maj, 2023

ZLATNE RUKE ALEKSANDRA JOVANOVIĆA! Talentovani golman odveo Partizan u POLUFINALE Kupa Srbije, crno-beli nakon DRAME slavili kod kuće!

Objavio: RHT
10/04/2024 5:30 PM

Talentovani golman odveo Partizan u polufinale Kupa Srbije!

Talentovani golman odveo Partizan u polufinale Kupa Srbije! Četa Igora Duljaja posle drame trijumfovala je kod kuće!

Crno-beli su slavili nad Vodžovcem posle penal serije sa 6:3 (u regularnom delu igre 1:1 (1:0)).

Prvi gol na meču postigao je Samed Baždar u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, a rezultat u Himskoj je poravnao Stefan Pirgić golčinom u 90. minutu.

Kako u regularnom delu utakmice pitanje pobednika nije rešeno, prešlo se na penal seriju u kojoj je zablistao golman crno-belih Aleksandar Jovanović. Čuvar mreže domaćeg tima odbranio je dva penala i tako svoj tim odveo u polufinale nacionalnog kupa.

Podsetimo, ulazimo u samu završnicu ovog takmičenja!

Fudbaleri Crvene zvezde u četvrtfinalu Kupa Srbije na stadionu “Rajko Mitić” ovog četvrtka igraju protiv drugoligaške ekipe Vršca.

Tim iz Banata ima velike brige oko opstanka u Prvoj ligi Srbije, tako da u takvoj situaciji dolazi na Marakanu.

ZVERev! Nemac deklasirao Ofnera, teniser rutinski došao do osmine finala u Monte Karlu!

Zvezda je vezala šest pobeda u svim takmičenjima posle večitog derbija i nalazi se u odličnoj formi, pa je samim tim veliki favorit za pobedu.

Utakmica je na programu od 19.00 časova, a direktan prenos je na TV Arena Sport Premium 1.