Background adbanner
calendar

Utorak 22. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
VIKTORIJA BEKAM POSTAVILA NOVE STANDARDE! Žene su poludele za njenom frizurom! Ana Brnabić: “Srbija neće zaboraviti žrtve fašizma!” Leonardo Dikaprio se emotivnom porukom oprostio od papa Franje! “SRAM VAS BILO, GAMADI NEVASPITANA” Pevač van sebe, uputio PRETNJE: “Ceo Balkan će čuti ko ste ako…” Vatikan zapečatio zvaničnu rezidenciju pape Franje! Potvrđen tačan datum i vreme sahrane! Ekskluzivne slike iz kapele Santa Marta! (FOTO) Bilbija ponosan na brata Stefana: “Ekskluzivnim ugovorom sa Kinezima otvaramo novo poglavlje u evropskoj poljoprivrednoj tehnologiji” MATORA NA IVICI NERVNOG SLOMA SE PRAVDA: “Nisam ubila svoju majku…” SVI BRUJE O NOVOM DEČKU ANITE STANOJLOVIĆ! Kad Matora čuje ime svog druga, neće joj biti dobro! U JEKU PRIČA O RAZVODU: Ana Ivanović se vratila staroj ljubavi! (FOTO) ZAŠTO JE ZVEZDINA SEZONA SKRENULA U POGREŠAN SMER: Procenat sa penala kad se lomilo – poražavajuć OVO JE PRVI SRBIN KOJI ĆE DOBITI LOMONSOVLJEVU ZLATNU MEDALJU! Lukas Rasulić: “Znanje i mozak ne prepoznaju granice” Gambija zvanično potvrdila učešće na izložbi Ekspo 2027! Zakazana sednica za odlučivanje o žalbama na presudu Blažićima! NESTAO DEČAK (16) IZ OMOLJICE! Majka neutešna, evo šta je izustila FOLKERKA NE ŽELI SVADBU! “Svi te tamo ispljuju, kažu da si katastrofa, a ti mrtva umorna” (VIDEO) UMRLA “KRALJICA LAS VEGASA”: Od istog muža se dva puta razvodila, preživela pakao kada joj je ćerka bila kindapovana….

KONAČNO PRAVA ISTINA: Saša Mirković najavio RASKRINKAVANJE: Evo kako TUŽILAŠTVO ŠTITI Željka Mitrovića

Objavio: RHT
17/03/2025 8:53 PM

Saša Mirković najavio raskrinkavanje

Foto:HYPE TV/Facebook:Ivana Bodrozic/ATAimages

Vlasnik i direktor Hype televizije i Hype produkcije, Saša Mirković, objavio je na svom zvaničnom TikTok nalogu da će sutra izneti celu istinu o tome kako tužilaštvo štiti Željka Mitrovića.

Mirković je naglasio da će svi koji su učestvovali u ugrožavanju sigurnosti drugih lica, uključujući i samog Željka Mitrovića, pre ili kasnije odgovarati pred zakonom, uprkos zaštiti koju im pružaju neki iz tužilaštva.

Saša Mirković najavio raskrinkavanje

@sasamirkovicofficial Sutra ću vam izneti celu istinu o tome kako tužilaštvo štiti Željka Mitrovića! #sasamirkovic ♬ original sound – Saša Mirković


Kako je istakao, takvi tužioci moraju biti lustrirani, kao i svaki drugi državni činovnik koji je prikrivao i zataškavao zločine.

On je dodao da niko nema pravo da ugrožava tuđe živote. Takođe, Saša Mirković je poručio da će jednog dana naša država postati pravna država u kojoj će se poštovati zakon i gde niko neće biti iznad zakona.

Raskrinkavanje vas očekuje sutra na linku u nastavku.

Hypetv.rs/E.B.

BONUS VIDEO:

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Foto
Foto: Hype tv

USKORO HYPE ZVEZDE

Na Hype televiziji uskoro počinje muzičko takmičenje “Hype Zvezde”. Ono će okupiti talente iz različitih muzičkih žanrova i pružiti priliku mladim pevačima da se dokažu na velikoj sceni.

U ulozi žirija naći će se velika imena domaće scene, Mira Škorić, Aca Lukas i Miroslav Ilić, dok su dva člana žirija za sada ostala tajna.

– Megazvezde u žiriju plus dva člana iznenađenja – otkrio je Saša Mirković, vlasnik i direktor Hype televizije i Hype producije, najavljujući spektakl za publiku i takmičare.

Ovo takmičenje obećava da će pomeriti granice u muzičkoj industriji, pružajući talentovanim pojedincima platformu za dokazivanje, a publici nezaboravne muzičke trenutke.

– Jedini festival u kome nema plaćanja i nameštanja. Najbolji neka pobedi! -istakao je Mirković nedavno.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner