Background adbanner
calendar

Sreda 9. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
VAŽNA ODLUKA VLADE SRBIJE! Hitno izdvojeno tri miliona evra za pomoć najugroženijima u požarima „ZAŠTO DOBRI LJUDI UMIRU PRE LOŠIH?“ Emotivna objava Dušice nakon što je ostala bez OBA roditelja AU KAKAV UDARAC ZA ENU ČOLIĆ! ON je izdao pred sam KRAJ RIJALITIJA, ovo će je BAŠ ZABOLETI! TEODORA DELIĆ BRUTALNO PONIZILA BEBICU! Nakon ovih reči mu NIJE BILO DOBRO, svi u NEVERICI SRBIJA OSTAJE POUZDAN PARTNER! Vučić se sastao sa pomoćnikom generalnog sekretara Ujedinjenih nacija za Evropu „POČIVAJ U MIRU, TAMARA“: Preminula legendarna glumica Vanredno upozorenje za čitavu teritoriju Srbije na snazi! HITNO SE OGLASIO RHMZ TRAGEDIJA NA MEDENOM MESECU! Mladu ubio grom na plaži mužu pred očima (FOTO) „SVAŠTA SAM IM NALAZIO U SOBI“ OVO JE SIN RADE VASIĆ! Mile nije podržavao Miku i Gibu da postanu Ana i Ivana POMIRILI SE TERZA I SOFIJA! Ne mogu jedno bez drugog, Bora presekao: „Dosta sam pogrešio…“ NAJPOZNATIJI JUTJUB STRIMER NA SVETU NA KALIŠU! Obukao dres reprezentacije Srbije na ćirilici (FOTO) Deniz Dejm POBESNELA! Optužili je da ima HEPATITIS! Starleta osula paljbu po muškarcima! (VIDEO) „SPID“ CEPAO MREŽICE NA ZVEZDINIM TERENIMA: Poznati jutjuber u dresu Srbije pokazao šta ume sa loptom (VIDEO) OVO JE SNAJKA LIDIJE VUKIĆEVIĆ! Nađa je glumici podarila prvo unuče, evo KAKO IZGLEDA, svi kažu da je PRAVA LEPOTICA Nije znao ko je Novak Đoković: Najpoznatiji jutjuber na svetu IShowSpeed došao je u Beograd PALA ŽESTOKA AKCIJA U RIJALITIJU! Sve pucalo od strasti, učesnica skakala do PLAFONA, GLEDAOCI ŠOKIRANI!

RUSKA VOJSKA U TOTALNOJ OFANZIVI! Ukrajinci beže

Objavio: RHT
26/11/2022 1:02 PM

Ruska vojska je u Zaporoškoj oblasti uništila ukrajinsko skladište municije za protivvazdušne raketne sisteme Himars, saopštilo je Ministarstvo odbrane Rusije.

Foto: Screenshot Youtube

Dodaje se i da su u toku kontrabaterijske borbe uništena dva višecevna raketna sistema „Grad“, u Harkovskoj oblasti.


Pored toga, u pravcu Kupjanska sprečen je pokušaj neprijateljske vojske da napadne naselje u Luganskoj Narodnoj Republici. Tom prilikom, likvidirano je preko 30 ukrajinskih vojnika, jedan oklopni automobil i tri kamioneta.

U pravcu Krasnog Limana, neprijatelj je bezuspešno pokušao da napadne jedinice ruske vojske. Napredovanje ukrajinske vojske je zaustavljeno i ona je potisnuta na početne položaje. Neprijatelj je izgubio preko 40 pripadnika, tri borbena vozila pešadije i dva automobila.

Odlučnim delovanjem ruskih snaga odbijen je kontranapad Oružanih snaga Ukrajine u pravcu Donjecka, likvidirano je do 70 ukrajinskih vojnika, tri tenka, dva borbena oklopna vozila.

Ističe se da je u pravcu Južnog Donjecka neprijatelj pokušao da povrati izgubljeni položaj u DNR, ali je artiljerijskim napadima i delovanjem jurišnih jedinica Oružanih snaga Rusije potisnut na početne položaje.


Takođe, odbijen je pokušaj ukrajinskih snaga da napadnu ruske položaje na području naselja Vremjovka. Ovom prilikom, do 40 ukrajinskih vojnika likvidirano je ili ranjeno. Uništeni su i jedan tenk, dva borbena vozila pešadije i pet kamioneta.

Sredstva ruske PVO oborila su tri drona u Heronskoj oblasti. Pored toga, presretnuta su četiri projektila višecevnog raketnog sistema „Himars“, u Heronskoj oblasti.

Izvor: ALO, SPUTNJIK

Tagovi:

  • Rusija
  • Ukrajina
  • Оставите одговор

    Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

    ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

    PRATITE NAS

    HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
    HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
    Background adbanner