Background adbanner
calendar

Petak 4. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
ANĐELA ĐURIČIĆ PRETUKLA MAJU MARINKOVIĆ! Momentalna DISKVALIFIKACIJA, napala je s leđa (FOTO) HYPE TV NA LICU MESTA STRAVIČNE NESREĆE U RITOPEKU-ČOVEK SKOČIO POD VOZ? SLAĐA LAZIĆ O AFERI SA STARIJIM MUŠKARCEM! Raskrinkani detalji o njenoj PROŠLOSTI, propašće u zemlju od stida ŠOK! Evo koliko GODINA IMA JELENA GOLUBOVIĆ, svi su mislili da je mlađa „POSLE INTIMNOG ODNOSA SAM SE OSEĆALA GROZNO!“ Aleksandra Mladenović šokirala o dečku koji joj je SKINUO NEVINOST ŠOK ISTINA O BRAKU DRAGANE MITAR! Udala se za 19 godina starijeg biznismena, rodila mu sina, a onda SE SVE RASPALO IMA MNOGO VITAMINA, ALI OVA 3 SU CARSTVO ZA VAŠ ORGANIZAM! Pročitajte sve o njima! U NEDELJU TAČNO U PODNE Predsednik najavio, ovo će zanimati sve građane (VIDEO) TAJNA KOJA JE DUGO ČUVANA! Goca Božinovska je POKOJNOM PEVAČU napisala PESME – njegova tragična smrt je mnoge uzdrmala! UKINUT PRITVOR MILORADU DODIKU: Predsednik Srpske pušten da se brani sa slobode! ŠOK PROMENA: Baka Prase zaboravio prošlost i ne skriva sreću s novom devojkom! „TATA JE DONEO PICU I SAMO SE SRUŠIO!“ Ava Karabatić o smrti oca Ivice: „Rekla sam mu – diši i počeo je da me hvata strah“ EVA RAS DVA PUTA POKUŠALA DA SE UBIJE! Procurili jezivi detalji, EVO ŠTA JE RAZLOG „BILA BIH MILIJARDERKA DA SU MI U GRUDI GURALI NOVAC“ Jana se godinama MUČI sa POPRSJEM – muž joj brani da ga smanji! UMRLA MAJKA VESNE DEDIĆ! Voditeljka se oprostila srceparajućim rečima: „Otišla si željna života“ (FOTO) „MORAM DA SE ZAHVALIM OVOM ČOVEKU, NAŠEM SAŠI MIRKOVIĆU!“ Ava Karabatić nacrtala PORTRET vlasnika Hype imperije

„REKLI SU DA IMAM OD DVE NEDELJE DO DVA MESECA ŽIVOTA! HOĆU DA UĐEM U RIJALITI“ Bivšoj rijaliti učesnici amputirana noga i dojka „Neću da mi bacaju cveće iznad glave, nego ispred mene“ (VIDEO)

Objavio: RHT
10/02/2024 7:12 PM

Ekskluzivno, naše voditeljke, novinarke i autorke emisije u novom luksuznom formatu  „SHOWBLIZ“, Miljana i Nevena Arsić ,ugostile su na Hype televiziji bivšu rijaliti učesnicu i manekenku Tatjanu Jovančević, koja je u emisiji ispričala svoju tragičnu priču i borbu za životom.

FOTO: Privatna arhiva


Tanja je našim voditeljkama Miljani i Neveni Arsić ispričala detalje svoje borbe za život i trenutke kada je morala da odluči da li da živi bez noge i jedne dojke ili da dozvoli da kancer pobedi:

„Dva puta sam odbila amputaciju. Sa dvadeset godina sam tek zagrizla život! Noga mi je bila zelena. Rekli su mi da ne brinem da će mi kupiti lepu grobnicu, tada sam vrisnula i rekla hirurgu „Isecite mi nogu odmah! Ne treba mi ni nestezije! Secite odmah!“ pričala je Tanja u jednom dahu.

„Ja neću da mi cveće bacaju iznad glave nego ispred mene. Ja mogu sve da popravim, mogu i nogu da popravim, ali ja ne mogu da se vratim iz zemlje. Secite mi nogu odmah“, rekla je ona u „ShowBLIZ“ emisiji.

Tanja se prisetila i da joj je vrlo teško palo opadanje kose od jakih zračenja, pa je u emisiji i prikazan snimak gde se vidi kako ona drži pramenove kose u rukama.

Celu emisiju „ShowBLIZ“ sa Tanjom Jovančević pogledajte u videu ispod teksta:

UKOLIKO ŽELITE DA PROČITATE JOŠ EKSKLUZIVNIH VESTI IZ EMISIJA „SHOWBLIZ„, KLIKNITE NA LINK OVDE.

Emisiju „SHOWBLIZ gledajte svake subote u 18 časova na televiziji Hype, dok u isto vreme na Youtube kanalu Hype televizije možete gledati premijeru kada je omogućeno i komentarisanje našeg gosta i tema tokom emisije. Ukoliko, ipak, propustite „SHOWBLIZ“ subotom u 18 časova, reprizni termin Vas očekuje već u ponedeljak u 13 časova.

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner