Background adbanner
calendar

Ponedeljak 14. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
DETE PALO SA MOTORA I POGINULO! Horor u Hrvatskoj, dečak upravljao BEZ VOZAČKE DOZVOLE HIRURG SVEDOK SKOČIO SA ZGRADE?! Doktor Fevr, koji je u istrazi potvrdio da je Brižit Makron promenila pol, pronađen mrtav! ANĐELA ZAVRŠILA SA GASTOZOM ZA SVA VREMENA! Ponizila ga novom izjavom kao nikada: „Pao mi je u očima…“ LUIS ENRIKE GURNUO NA POD ČELSIJEVOG STRELCA: Mogli smo da izbegnemo tu situaciju (VIDEO) RAZORAN ZEMLJOTRES POGODIO OSTRVSKU DRŽAVU! Vlast upozorava na mogući cunami VUČIĆ DANAS SA ŽIOFREOM! GASTOZ UCENJUJE FANOVE DA GLASAJU ZA NJEGA U FINALU! Poslao preteću poruku, učesnici šokirani: „Ako ne pobedim…“ DRAGANA MIRKOVIĆ OPERISANA! Ovo su detalji borbe! Pevačica je prošla kroz pakao Vernici mole za zdravlje i duhovni mir! Ako vam je POTREBNO ČUDO, danas je taj dan Socijalna služba joj dolazila na vrata zbog bebe!? Drama u domu Stefani, sve je spremno za SUD HOROSKOP ZA PONEDELJAK, 14. JUL! Device morate se posvetiti svom zdravlju, a ovaj znak obaviće OZBILJAN LJUBAVNI RAZGOVOR GRLJENJE I MAŽENJE SMANJUJE DEPRESIJU I ANKSIOZNOST! Evo zbog čega je još dobro za zdravlje! ANA IVANOVIĆ SE VRAĆA SVOJOJ NAJVEĆOJ LJUBAVI! Konačno presekla, ovo niko nije OČEKIVAO Najbolje ljubavne kombinacije za Vodoliju: S kim zvezde prave magiju? „POSLE NJEGOVE KRITIKE SAM SE PROMENILA!“ Anja Bla sada RATUJE sa Bakom Prasetom, a ovako je govorila o nepoznatim detaljima veze sa njim! VERNICI SUTRA PROSLAVLJAJU DVA VELIKA SVETITELJA! Obavezno ispoštujte OVE običaje ako želite da vas zdravlje prati tokom cele godine

PRVA VEZA U ,,ZADRUZI“! Nekadašnji dečko Miljane Kulić uplovio je u novu vezu

Objavio: RHT
10/09/2022 10:30 PM

Danijel Višić, nekadašnji dečko rijaliti učesnice Miljane Kulić, ušao je u „Zadrugu 6“, a već na startu se pohavlio novom devojkom Sandrom Bakšom.

Foto: ATA images

Zadrugari su i dalje svoje slobodno vreme koristili da se upoznaju, ali i da, ujedno uživaju u sunčanom danu.

Foto: Youtube/Printscreen

Naime, pored bazena na kauču, sedeli su Adam Labunski, Danijel Višić i Sandra Bakša, pored kojih su bili i mnogi drugi zadrugari. Sinoć nisu hteli da ozvaniče vezu, ali su Danijel i Sandra pred svima ozvaničili vezu vrelim i sočnim poljupcem.

Kako će ovaj odnos teći dalje, ostaje nam da ispratimo.

BONUS VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=DTHevzwS7ww

Izvor: Kurir

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner