Background adbanner
calendar

Sreda 12. Mart, 2025

Potvrđena optužnica za ubistvo Danke Ilić! Na njoj su tri imena

Objavio: RHT
18/02/2025 3:25 PM

Potvrđena optužnica za ubistvo Danke Ilić!

Viši sud u Zaječaru potvrdio je optužnicu protiv D.D. i S.J. osumnjičenih za ubistvo dvogodišnje Danke Ilić. Na ovo rešenje dozvoljena je žalba Apelacionom sudu u Nišu, navedeno je u saopštenju Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru.

foto: zajecaronline

Tužilaštvu je dostavljeno rešenje suda kojim se potvrđuje optužnica tužilaštva koja je podignuta 24. septembra 2024. godine. Optužnicom je obuhvaćen i otac D.D. , R. D.

Potvrđena optužnica za ubistvo Danke Ilić!

S. J. i D. D. optužnicom se terete da su devojčicu ubili i njeno telo bacili na deponiju, dok je Dragijevićevom ocu R. D. na teret stavljeno da je pomogao sinu da premesti telo devojčice. Tužilaštvo je u optužnici predložilo da sud D.D. i S. J. osudi na kazne doživotnog zatvora. Sumnja se da su njih dvojica 26. marta u Banjskom polju kod Bora najpre automobilom JKP “Vodovod”, gde su bili zaposleni, udarili dvogodišnju devojčicu i zatim je stavili u vozilo. Oni su, kako se sumnja, njeno telo bacili na deponiju, odakle su ga kasnije premestili.

Telo devojčice još nije pronađeno.

Hypetv.rs/srbijadanas/J.V.

 

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ZAPOSLENI HYPE TELEVIZIJE, PRODUKCIJE I PORTALA NA ČELU SA SAŠOM MIRKOVIĆEM TRAŽE HITNU REAKCIJU NADLEŽNIH ORGANA!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner