Background adbanner
calendar

Sreda 9. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
KAKAV ŠOK U FORMULI 1: Direktor Red Bula otpušten! Godinu dana nakon optužbi za seksualno uznemiravanje VAŽNA ODLUKA VLADE SRBIJE! Hitno izdvojeno tri miliona evra za pomoć najugroženijima u požarima „ZAŠTO DOBRI LJUDI UMIRU PRE LOŠIH?“ Emotivna objava Dušice nakon što je ostala bez OBA roditelja AU KAKAV UDARAC ZA ENU ČOLIĆ! ON je izdao pred sam KRAJ RIJALITIJA, ovo će je BAŠ ZABOLETI! TEODORA DELIĆ BRUTALNO PONIZILA BEBICU! Nakon ovih reči mu NIJE BILO DOBRO, svi u NEVERICI SRBIJA OSTAJE POUZDAN PARTNER! Vučić se sastao sa pomoćnikom generalnog sekretara Ujedinjenih nacija za Evropu „POČIVAJ U MIRU, TAMARA“: Preminula legendarna glumica Vanredno upozorenje za čitavu teritoriju Srbije na snazi! HITNO SE OGLASIO RHMZ TRAGEDIJA NA MEDENOM MESECU! Mladu ubio grom na plaži mužu pred očima (FOTO) „SVAŠTA SAM IM NALAZIO U SOBI“ OVO JE SIN RADE VASIĆ! Mile nije podržavao Miku i Gibu da postanu Ana i Ivana POMIRILI SE TERZA I SOFIJA! Ne mogu jedno bez drugog, Bora presekao: „Dosta sam pogrešio…“ NAJPOZNATIJI JUTJUB STRIMER NA SVETU NA KALIŠU! Obukao dres reprezentacije Srbije na ćirilici (FOTO) Deniz Dejm POBESNELA! Optužili je da ima HEPATITIS! Starleta osula paljbu po muškarcima! (VIDEO) „SPID“ CEPAO MREŽICE NA ZVEZDINIM TERENIMA: Poznati jutjuber u dresu Srbije pokazao šta ume sa loptom (VIDEO) OVO JE SNAJKA LIDIJE VUKIĆEVIĆ! Nađa je glumici podarila prvo unuče, evo KAKO IZGLEDA, svi kažu da je PRAVA LEPOTICA Nije znao ko je Novak Đoković: Najpoznatiji jutjuber na svetu IShowSpeed došao je u Beograd

PENTHAUS OD MILION EVRA ZA VOJAŽA: SRPSKI REPER (21) kupio nekretninu u Beogradu! Ali tu se ne zaustavlja, kupuje i OVO!

Objavio: RHT
26/11/2022 11:00 AM

Mihajlo Veruović Vojaž odlučio je da se stambeno osigura, ali otkrio i šta još planira da kupi.

Foto: ATA images

Nedavno je u domaćim medijima odjeknula vest da je reper Mihajlo Veruović Vojaž (21) kupio sebi stan u novom naselju koje se gradi na Bežanijskoj kosi i čiji je jedan od investitora, ni manje ni više nego Saša Popović.

Kupovini je posredovala pevačica Viki Miljković koja već neko vreme uspešno posluje sa nekretninama, a mladi reper otkrio je da je sebe stambeno obezbedio, odnosno počastio penthausom! Vojaž nestprljivo čeka završetak izgradnje i useljenje u svoj prvi samostalni dom, a za medije je priznao i da trenutno „merka“ i lokale u istoj zgradi.

FOTO: Hype

„Već sam kupio nekretninu, ja sam ovde uzeo, odnosno Nući i ja… Ja sam ovde kupio penthaus i sad smo došli da vidimo da kupimo i neki lokal, da investiramo u neki biznis pored muzike. Malo po malo. Mislim da je ovo dobra i proverena priča, jako sam srećan što je počelo da se gradi. Viki znam odavno, a Sašu sam upoznao danas. On je dosta prizeman i pametan, imamo osećaj kao da ga znam ceo život“, rekao je on za Grand.

Pevačica Viki Miljković u novom elitnom naselju na Bežanijskoj kosi glavni je posrednik i eksluzivni zastupnik za prodaju stanova bivšeg direktora „Granda“ Saše Popovića. Na ovu temu se oglasila i ona: „Za Sašin kompleks zadužena sam za prodaju i kada dođe do useljenja mi radimo i opremanje, ali nije obavezno. Nudimo i te dodatne usluge. Mi opremamo stan tako da bukvalno samo uđete sa koferom u stan i damo vam ključ u ruke. Stavljamo i peškire, bade mantile, papuče, nameštaj. U Turskoj uzimamo nameštaj, a imamo i ovde fabrike koje ga prave“, rekla je pevačica pa je dodala:

„Polagala sam za licencu agenta prodaje nekretnina. Učila sam i građevinu, pravni deo, marketing, finansije i uspela sam. Najteži predmet mi je bila građevina, baš mi je bilo komplikovano da je savladam.“

BONUS VIDEO:

https://youtu.be/h_Oy1a9Rppc

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner