ODREĐEN PRITVOR MILORADU GRČIĆU I ALEKSANDRU PAPIĆU!
ODREĐEN PRITVOR MILORADU GRČIĆU I ALEKSANDRU PAPIĆU!
Viši sud u Beogradu odredio je do 30 dana pritvor predsedniku opštine Obrenovac i bivšem vd direktoru EPS-a Miloradu Grčiću, osumnjičenom za zloupotrebe.
Foto Tanjug/Vladimir Šporčić
Pritvor je određen i biznismenu Aleksandru Papiću i koordinatoru IKT poslova JP EPS Ivanu Marinkoviću, saopšteno je iz tog suda.
Grčiću i Marinkoviću je pritvor određen da ne bi uticali na svedoke i da ne bi u kratkom vremenskom periodu ponovili krivično delo.
Hypetv.rs V.M./Tanjug.rs
PROČITAJTE I: Policija kod Papića pronašla automobil koji se vodi na Sky music! Kakva je veza između Papića i Milenka Škarića, vlasnika Sky music-a?
Prema navodima Kurira, Papiću su lisice na ruke stavljene u jednom od stanova koje je koristio u centru Beograda. Policija je navodno zaplenila i 15 skupocenih luj viton torbi Papićeve supruge.
Policija kod Papića pronašla automobil koji se vodi na Sky music! Kakva je veza između Papića i Milenka Škarića, vlasnika Sky music-a?
Takođe, policija je kod Papića pronašla i automobil koji se vodi na Sky music.
“U dvorištu zgrade u srcu Vračara takođe je pronađen i džip BMW X5, proizveden 2024. godine, čija je tržišna vrednost oko 140.000 evra. Luksuzni automobil vodi se na firmu ‘Sky music’, koja ga je Papiću dala na korišćenje”, navodi izvor. Inače, “Sky music” je u vlasništvu Milenka Škarića, pa se postavlja pitanje kakva je veza između Papića i Škarića.
Cela vest je u nastavku:
HYPE ZVEZDE
Mira Škorić poznata je članica žirija “Hype Zvezda“, takmičenja koje je lansirano od strane Hype produkcije.
Samo za Hype TV vlasnica hitova poput “Otkači”, “Strah od ljubavi” i drugih, nije krila uzbuđenja zbog toga što će biti deo muzičkog spektakla, koje je pokrenuo Saša Mirkovića. PRIJAVA KLIKOM OVDE!
“Producent Saša Mirković je medijski mag! Hype Zvezde su nešto potpuno inovativno i predivno osmišljeno za mlade, divne, talentovane ljude. Pre svega potpuno drugačije od svega do sada. Ja sam oduševljena zato što će Hype Zvezde biti najrelevantnije i najregularnije takmičenje kod nas”, započela je Mira stavivši tako do znanja da ovde neće biti mesta nameštaljkama i malverzacijama.
PEVAČICA O HYPE ZVEZDAMA: “Volim muzička takmičenja, u žiriju falim samo ja da zabiberim!”