Background adbanner
calendar

Ponedeljak 25. Avgust, 2025

O OVOME BRUJI SRBIJA! Miloš Timotijević konačno progovorio o intimnim scenama sa Milicom Pavlović, glumac priznao jednu važnu stvar!

Objavio: RHT
19/09/2021 10:39 AM

Miloš u seriji deli najviše kadrova sa pevačicom Milicom Pavlović, pa je sve zanimalo kako je bilo sarađivati s njom.

Nova serija „Pevačica“ sa Milicom Pavlović u glavnoj ulozi privukla je veliku pažnju već od prve epizode koja je imala premijeru pre nekoliko dana.

Pored Milice, u seriji gledamo i Miloša Timotijevića, koji igra kompozitora Vladu Vidaka.

– Obradovao sam se baš kada su mi ponudili nešto ovako. Smatram da nisam glumac koji samo igra policajce i opasne momke, već da kroz druge uloge mogu da pokažem drugog sebe. To me je najviše privuklo da budem u ovom projektu, jer mi je ponuđena uloga koja mi do sada nikada nije nuđena. Naravno, oberučke sam prihvatio – rekao je Miloš.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Milica Pavlovic (@senoritamilica)

IZVOR: ALO.RS/HYPETV.RS

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner