Background adbanner
calendar

Četvrtak 10. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„MALO DETE I 5000 REFLEKTORA!“ Raskrinkani mračni detalji ulaska Aleksandre Nikolić u rijaliti! RETROGRADNI NEPTUN ĆEMO OSETITI SVI, ALI OVA 4 ZNAKA POGOTOVO: Do decembra ih čekaju priliv novca i ravnoteža na svim poljima! VRELO IZDANJE LJUBE I ALEKSANDRE! Majka i ćerka zaigrale kukovima pored bazena, mreže se usijale: „Njih dve su kao sestre“ SKINULA SE JANA TODOROVIĆ: Pevačica grmi u bikiniju, GRUDI SAMO ŠTO NE ISPADNU, muškarci ODLEPILI (FOTO) DRAMA U DOMU ANELI AHMIĆ! Jasmina VAN SEBE zbog njenog pomirenja sa Lukom, ne može da se smiri HYPE TELEVIZIJA OSVAJA CEO BALKAN! Evo na kojim pozicijama možete pronaći naš EKSKLUZIVNI SADRŽAJ ISPLIVALI DETALJI IZ SORAJINE PROŠLOSTI: Ovo o straleti SIGURNO NISTE ZNALI, ŠOK! TRI SIGURNA ZNAKA DA VAM JE VEZA PRED PUCANJEM! Od vaše ljubavi nema ništa, bolje se ne nadajte – nema povratka LEPI MIĆA ZAVRŠAVA SA RIJALITIJEM! Potpuno se SLOMIO, ne može više da izdrži U BEOGRADU PONOVO PROVALA OBLAKA! RHMZ najavio: Vremenske nepogode tek stižu i u ove krajeve, evo tačno kada „TERZA JE PROPALA PRIČA, REŠIĆEMO SVE NA SUDU…“ Milica Veličković oplela i po NJEGOVOJ PORODICI: „Izbegavali su da vide Barbaru, ništa joj nisu KUPILI“ SANJA I MARKO PRED RASKIDOM! Stefanović je ponizio pred svima, uputio gnusne uvrede: „Ma sisaj k*rac“ SVI DETALJI UDAJE ALEKS! Ovaj detalj niko nije znao o njenom vereniku MVP ABA LIGE ZVANIČNO U DUBAIJU: Budućnost izgubila nosioca igre „JA TU NEĆU UČESTVOVATI“ Goca Tržan progovorila o ćerkinoj UDAJI, ovim rečima ŠOKIRALA SVE BIVŠA DEVOJKA LUKE JOVIĆA PONOVO TRUDNA:Anđela Manitašević otkrila pol bebe, čestitke stižu sa SVIH STRANA!

„NISAM DR*GIRAO ANĐELU“ Zvezdan Slavnić PRVI PUT EKSKLUZIVNO progovorio o tabletama u rijalitiju

Objavio: RHT
12/12/2024 2:50 PM

„NISAM DR*GIRAO ANĐELU“ Zvezdan Slavnić PRVI PUT EKSKLUZIVNO progovorio o tabletama u rijalitiju

U studiju HYPE  televizije, u emisiji ShowBliz, koja se emituje PETKOM U 21H autorki i voditeljki Miljane i Nevene Arsić, je od nedavno i specijalni gost Zvezdan Slavnić.

Specijalna gošća koja će progovoriti o svim detaljima sa naše scene ali i detaljima van kamera stiže u studio ShowBLIZ emisije.

Diamond Costi, rijaliti učesnica, bila je deo medijske scene, ali je i živela u Švajcarskoj. Ona će ekskluzivno u emisiji „ShowBLIZ“ otkriti sočne detalje kao i devojke koje su bile po lokalima širom Švajcarske.

Nisam drogirao anđelu Zvezdan Slavnić, Anđela Đuričić foto:Hype tv/yt:Zadruga official
Zvezdan Slavnić, Anđela Đuričić foto:Hype tv/yt:Zadruga official

Zvezdan Slavnić, Anđela Đuričić foto:Hype tv/yt:Zadruga official/SHOWBLIZ

 

Na samom početku emisije, voditeljke Miljana i Nevena su upitale Zvezdana Slavnića, onoš to se spekuliše po mrežama a tiče se njegovog odnosa u rijalitiju sa Anđelom Đuričić.

„Hajde, da ne bude više nagađanja, Zvezdane. Kaži, da li si ti ikada drogirao Anđelu Đuričić?“, glasilo je pitanje.

„Ja ne mogu nikoga da drogiram, niti da teram na nešto što ne želi. Prvo je jako gruba reč drogiranje. To su tablete za smirenje. Moja terapija. Ona je uzimala da bi se smirila jer je imala vrlo stresan period“., rekao je Slavnić i dodao:

„Ne ulazim u to imala je i ona posete psihijatru, ne znam detaljnije, ali da sam je drogirao, naravno da ne“., rekao je Zvezdan.

Podsetimo, po mrezama su se delili snimci d anavodno Slavnioć daje tablete Anđeli i mnogi su opravdavali ponašanje Đuričićeve io skandalozne poteze izgovorom da ju je neko naterao na to. Jedna od tvrdnji bila je upravo da je „Zvezdan drogira“.

Kako bi konačno stavili tačku na ovu temu i spekulacije Zvezdan je u emisiji „ShowBLIZ“ prvi put ekskluzivno otkrio pravu istinu.

NAJAVU EMISIJE GLEDAJTE U VIDEU ISPOD TEKSTA:

https://www.instagram.com/reel/DDeuT5yiFIK/?igsh=MWQyMDB4eXg0M2p4MQ==

U PETAK U 21H GLEDAJTE EMISIJU NA TELEVIZIJI HYPE I NA YOUTUBE KANALU HYPE TELEVIZIJE:

Strogo je zabranjeno preuzimanje teksta u celosti ili njegovih delova bez navođenja i linkovanja izvora Hypetv.rs.

 

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

 

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

 

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

 

Hypetv.rs/M.A/N.A.

Foto Hype TV/ilustracija

Ove godine, najveći dečiji projekat ‘Čarolija’ slavi 18. rođendan!

Kako je “Čarolija” dečiji hram kulture, pozivaju se svi “čarolijanci” da dođu da zajedno proslavimo ovaj veliki jubilej! Pridružite nam se na proslavi nezaboravnog punoletstva najvećeg dečijeg muzičkog festivala.

 

22.decembar u 17h. Sava Centar

KARTE KUPITE KLIKOM OVDE

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner