Background adbanner
calendar

Ponedeljak 7. Jul, 2025

MILJANA KULIĆ POBEGLA IZ ELITE? Čeka se hitna reakcija produkcije i zvanična potvrda (VIDEO)

Objavio: RHT
29/09/2023 8:23 PM

Kulićeva je želela da izađe iz „Elite“ i ode do bolnice, kako bi usput probala da dobije informacije o ulasku u rijaliti svog bivšeg dečka, Lazara Čolića Zole.

FOTO: Printscreen

Učesnica „Elite“, Miljana Kulić, ponovo zahteva da hitno napusti rijaliti, jer, kako je otkrila u razgovoru sa cimerkom, njeni rezultati su dobri, ali zbog povišene telesne temperature želi što pre da poseti Urgentni centar.

Naime, Kulićeva je razgovarala u hotelu sa Milicom Veličković, ovonedeljnim vođom, te istakla da će, ukoliko joj produkcija ne dopusti da napusti imanje u Šimanovcima i poseti doktora, samoinicijativno će pobeći iz „Elite“.

Foto: Printscreen YouTube

– Verovatno si pod stresom. Tebi su rezultati u redu, bitno da ti nije ništa – rekla joj je cimerka.

– Ma hoću da idem u Urgentni centar, da se ponovi laboratorija. Hoću kod urologa – govorila je Miljana.

– Ići ćeš sutra. Neće ti ništa biti, opusti se… Bitno je da ti nije ništa strašno – dodala je Milica.

– Kako nije, temperatura 37,3 – odgovorila je Kulićeva.

– Ma tebi je to od stresa – rekla je Veličkovićeva.

– Idem opet, ako me ne odvedu, sama ću da odem – poručila je Miljana.

Inače, kako su gledaoci rijalitija zaključila, Kulićeva je želela da izađe iz „Elite“ i ode do bolnice, kako bi usput probala da dobije informacije o ulasku u rijaliti svog bivšeg dečka, Lazara Čolića Zole.

alo

BONUS VIDEO:

hypetv.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner