Background adbanner
calendar

Ponedeljak 7. April, 2025

SFEROPULOS OTKRIO NEISPUNJEN SAN! Evo šta je trener Zvezde POŽELEO u 2025!

Objavio: RHT
31/12/2024 6:22 PM

Sferopulos otkrio neispunjen san!

Stigao je kao zamena za Duška Ivanovića na klupi Crvene zvezde. Ekipa je tad već bila formirana pod vođstvom crnogorskog stručnjaka, ali rezultati nisu bili očekivani.

Janis Sferopulos
Photo: Bane T. Stojanovic/ATAImages

Grk je, međutim, uspeo da osvoji „triplu“ krunu na ovdašnjoj sceni. Domaćim trofejima u KLS i Kupu Radivoja Koraća, dodat je i trofej ABA lige.

Sada je Janis Sferopulos birao ekipu, a to se vidi i po rezultatima u Evroligi. Tim sa Malog Kalemegdana nalazi pri vrhu sa skorom od 10 pobeda i osam poraza.

SFEROPULOS OTKRIO NEISPUNJEN SAN!

Otkako je preuzeo Zvezdu, trofejni stručnjak pokazao je da je izuzetan radnik i u potpunosti posvećen košarci. Ipak, priznaje da još nije stigao da ode na Kalemegdan.

HOĆE DA POSTANE LEGENDA!

Prema Sferopulosovim rečima, voleo bi da postane legenda Crvene zvezde.

– Ni­ko ne zna šta do­no­si bu­duć­nost. Sva­ka­ko da bih vo­leo da osta­nem tre­ner Cr­ve­ne zve­zde du­ži vre­men­ski pe­ri­od, da po­sta­nem, ka­ko vi ka­že­te, le­gen­dar­ni tre­ner. Ni­je to sa­mo do me­ne, pre sve­ga za­vi­si­će od re­zulta­ta, ako oni bu­du do­bri i ru­ko­vod­stvo klu­ba bu­de bi­lo za­do­volj­no – i na­vi­ja­či će da bu­du sreć­ni i sve stra­ne će da ose­te to­ple i le­pe emo­ci­je, pa ne­će da bu­de raz­lo­ga za moj od­la­zak. Mno­go po­štu­jem srp­sku tra­di­ci­ju, isto­ri­ju, kul­tu­ru i ovo je jed­na od mo­jih omi­lje­nih ze­ma­lja, a o emo­ci­ja­ma pre­ma Cr­ve­noj zve­zdi već sam go­vo­rio. Ovo je moj klub i uvek će da ima po­seb­no me­sto u mom sr­cu.

Priznaje da oseća poštovanje od strane navijača Partizana.

– Ljudi su divni, toliko su prijateljski i prisni da mi se čini kao da ih znam ceo život, ne da su potpuni stranci. Osetim mnogo ljubavi u Beogradu, naravno, pre svega od navijača Zvezde, ali moram da kažem da mi se čini da zavređujem i poštovanje pristalica Partizana, što mi je naročito drago. Crno-beli, naravno, podržavaju svoj klub, ali ukazuju mi poštovanje svaki put kad se sretnemo i to je za mene veoma fer i razumno – zaključio je Sferopulos.

Hypetv.rs/B.S./

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner