Background adbanner
calendar

Subota 6. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
I dok pesma živi – Zaječarska Gitarijada umire: Danas o Gitarijadi više govore nostalgična prisećanja nego sama manifestacija SORAJA PONOVO PROVOCIRA! Starleta vrelom objavom bacila muški rod na muke, a tek da vidite šta je poručila, AU! (FOTO) Domaći sirup koji čisti upale! Ovo je spas iz prirode DRAGANA MIRKOVIĆ NAPRAVILA POMETNJU U BEOGRADU! Pevačica stigla u luksuznoj limuzini na festival, publika pala u trans kad je izasla na binu! NOVAK JE I DALJE MAŠINA, ALI KARLOS IMA MLADOST! Đoković bez Grend slem finala u 2025. HOROR U JAJINCIMA! Dečak (12) teško povređen nakon što ga udario automobil, ovo su detalji NEĆETE VEROVATI! EVO KOLIKO TRAJE TRUDNOĆA KOD SLONICA: Retko ostaju trudne, ali je zato sam proces MUKOTRPAN ALEKSANDRI I FILIPU NA KUĆNU ADRESU STIGAO ŠOKANTAN POKLON! Komšije kad su videle, odmah su im pozavidele JOŠ JEDNA POVREĐENA PEVAČICA! Nadica Ademov zabrinula sve: Pojavila se na proslavi kod koleginice, pa otkrila o čemu se radi: „Imala sam jake bolove“ VERNICI SUTRA OBELEŽAVAJU VELIKOG SVECA! Ova molitva DAJE SNAGU svima koji žele da odustanu ALEKSANDRA RADOVIĆ PROMENILA LIČNI OPIS! Pevačica neprepoznatljiva, uopšte više NE LIČI NA SEBE (FOTO) SRUŠIO SE AVION! Užas u Denveru, ima mrtvih KATARINA GRUJIĆ U ZAVOJIMA! Došla povređena na rođendan, nacija u ŠOKU (FOTO) PREMINULO 16 KANDIDATA U TOKU IZBORA U NEMAČKOJ! OVA TRI HOROSKOPSKA ZNAKA ČEKA SREĆA DO KRAJA MESECA: Da li si među njima? „MOJ SIN (7) JE POČEO DA PUŠI OD MUKE kada je saznao da se SNIMAM!“ Zvezda sajta za odrasle ŠOKIRALA izjavom u emisiji „ShowBLIZ“ (PREMIJERA)

KARLEUŠA NAPALA CECU ZBOG ARKANOVIH ZLOČINA: Ceco, ja ne pušim ubicama!

Objavio: RHT
02/03/2024 4:32 PM

Prvo sam zbog tebe trpela Arkana (mada, ko ga od svih nas nije trpeo). Zbog Arkana novinari se nisu usuđivali da napišu nešto lepo o meni. Znao se šablon – za Jecu loše, za Cecu – dizanje u nebesa.

Jelena Karleuša – ATA images

Karleuša je na svom Facebook profilu objavila otvoreno pismo Svetlani Ražnatović, u kojem je optužuje da već 15 godina vodi rat protiv nje! Sa ubitačnih kolumni u Kuriru Jelena Karleuša prešla je na ubitačno otvoreno pismo! I to Ceci Ražnatović, kojoj poručuje da joj „skine sa grbače Miru Škorić“, a potom se vraća u ne tako davnu prošlost:

– Prvo sam zbog tebe trpela Arkana (mada, ko ga od svih nas nije trpeo). Zbog Arkana novinari se nisu usuđivali da napišu nešto lepo o meni. Znao se šablon – za Jecu loše, za Cecu – dizanje u nebesa. Iako, realno, ti to ne zaslužuješ, al’ ajde, snalažljiva si. Život je borba, a parola je – snađi se. Ali, zar ti nije bilo trulo dok je Arkan šamarao Minimaksa zato što me je branio od vas dvoje? Hmm? Mislim, stajala sam tu… Nisi pokušala da sprečiš… Ali, da… Opet stari odgovor – to je uradio Arkan, ne Ceca. Nije šija nego vrat.


Potom se JK osvrnula na ubistvo Arkana, kao i svog tadašnjeg dečka Zorana Davidovića Ćande, istakavši da on nije bio kriminalac, te je napala Ražnatovićku zbog druženja sa „zemunskim klanom“.

– Vedrila si i oblačila, narodski – kurčila si se s tim ubicama. Ali to je bila tvoja odluka, koja nema veze sa mnom. Malo sutra! Mene i mog oca su SAMO čuvali specijalci, a vozili smo se u blindiranim kolima! Zbog?! (Ah, da… ti nemaš nikakve veze sa KUMOM Legijom, Zvekijem, Šiptarom… to što ti iz kuće nisu izbijali, PA BOOŽEEE, imaš pravo da se družiš, nevinašce moje) – oplela je mala od skandala, dodajući:

– Ja ubice u kuću ne puštam, kafu im ne kuvam, ne pušim im! Ubice, bre, i ne poznajem! Naravno, onda su te „nevinu“ odveli u pritvor, dok su tvoja deca „gladovala i tugovala“ bez majke! Čuj, deca gladovala u Arkanovoj vili od dva miliona, i to krvava dva miliona?! Ne, sva srpska deca su gladovala, tvoja su bila sita!

JK je Cecu prozvala i zbog toga što je najavljivala tužbu protiv njenog oca, bivšeg policijskog funkcionera Dragana Karleuše, optuživši je i za posedovanje ukradenih ogrlica, te podsmehnuvši joj se za stajling na žurki magazina Svet („obukla si se kao k..ac“), da bi na kraju zaključila:

– Ne gledaj moj DVD s koncerta, please, tek će te to razljutiti, najebala sam, hahaha… Bolje se malo potrudi oko publike… Tri sijalice i dve haljine više ne prolaze – zaključila je Jelena na svom Fejsbuk profilu.

Izvor: Kurir/Sia.rs 2010. godine

Komentari

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner