Background adbanner
calendar

Petak 4. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
PRIRODNI TRIKOVI PROTIV OPEKOTINA OD SUNCA: Crvenilo će nestati preko noći RAZVODE SE VERICA RAKOČEVIĆ I VELJKO KUZMANČEVIĆ!? Modna kreatorka progovorila o SVEMU: „Ostaćemo najbolji prijatelji!“ „IMAM JEDNU DIVNU VEST“ Vučić otkrio tačan datum i vreme otvaranja nove deonice auto-puta do Požege SLAVLJE U DOMU MARIJE RAMADANOVSKI! Objavljene prelepe vesti, čestitke stižu sa svih strana (FOTO) LUKA VUJOVIĆ PROPAO U ZEMLJU OD SRAMOTE! Ovakvu foliražu odavno NISTE VIDELI, Stefan Karić POBESNO! STARLETA ZALUDELA SVE PROVOKATIVNOM FOTKOM: U prvi plan izbacila BUJNE GRUDI, muškarci TOTALNO ODLEPILI (FOTO) LAZIĆ POSLE 14 GODINA NAPUŠTA ZVEZDU: I kapiten i zamenik na izlaznim vratima „CEO BEOGRAD ZNA DA JE BILA SA DŽEJOM“ Isplivale ŠOK INFORMACIJE o rijaliti učesnici, ovo su detalji TAJNE AFERE? BUKTE POŽARI NA KRITU, KUĆE IZGORELE DO TEMELJA! Evakuisano više od 5.000 ljudi SPEKTAKL U NAJAVI! Ana Nikolić stiže u Hrvatsku! Pop zvezda sprema NEZABORAVAN PROVOD – ULAZNICE SU OVDE! (FOTO) KORDA BRUTALNO PONIZIO ANU NIKOLIĆ! Svi u neverici nakon OVIH REČI, da li je MOGUĆE da je OVO REKAO?! VELIKA TRAGEDIJA U GRČKOJ! Srbin se utopio u moru, spasilac pritrčao u pomoć „OVO JE PSIHIČKO MALTRETIRANJE“ Kaća Lazić POBESNELA na Darka, žestoko ga KRITIKOVALA, sve isplivalo JAVNO DISKVALIFIKACIJA ZA ANĐELU ĐURIČIĆ!? Haos u programu uživo, Gastozova reakcija ŠOKIRALA NACIJU Dačić se oglasio: „Policija ima dovoljno snaga, strpljenja i vremena da se bavi blokaderima“ Svi detalji o sramotnoj preljubi! Marko Đedović izneo sve detalje o Terzi, Milici i Sofiji!

Ekskluzivno! HYPE spojio JK i Barbaru?! Bobakova sve priznala, evo da li je DUET u najavi?! (VIDEO)

Objavio: RHT
16/05/2024 4:05 PM

HYPE spojio JK i Barbaru?!

Barbara Bobak nedavno je održala promociju svog novog albuma „Barbarizam part 2“.

Popularna mlada pevačica rešila je da organizuje druženje sa medijima na salašu pored Novog Sada, u svom prepoznatljivom maniru.

Foto: Hypetv

Uživali smo u seoskoj atmosferi, a Barbara je obukla upečatljiv kaubojski autfit.

U ekskluzivnom intervjuu za HYPE Bobakova je otvorila dušu na brojne teme, a na početku nam je otkrila značenje pojma „barbarizam“

Otkrila nam je da je pojam „varvarizam“ povezala sa svojim imenom i određenim ispadima koje je imala.

Foto: Hypetv

Iako je ranije imala ispade, tvrdi da se sada smirila jer je svesna da mediji prate svaki njen korak, te da ih ima sve manje.

Zanimalo nas je i da li je isplativo snimiti album u današnje vreme? Barbara tvrdi da je to jako isplativo, te da će joj se sav uložen novac vratiti uskoro.

HYPE spojio JK i Barbaru?!

Barbara i Jelena Karleuša su se nedavno međusobno zapratile na Instagramu, te nas je interesovalo da li to sluti na neki duet?

Foto: Hypetv

Priznala nam je da bi vrlo rado snimila duet sa JK, te da je još kao klinka slušala njene pesme.

Zatim nam je otkrila da ih je zapravo spojila upravo HYPE televizija! Nakon što je Karleuša pozitivno ocenila njen stajling u modnom žiriju u emisiji „Karlin modni bič“, Bobakova je rešila da joj se zahvali.

Foto: Hypetv

Javila se JK na Instagramu, te su se međusobno zapratile i stupile u kontakt. Zahvalila je i HYPE televiziji, što smo je spojili sa pop divom.

Barbi nam je priznala i da bi burno reagovala kada bi njoj ugasili instagram kao Jeleni.

Foto: Hypetv

Takođe nam je otpevala deo svoje nove pesme „Edip“, a otkrila nam je i kakvog momka traži.

Ekskluzivni intervju pogledajte u videu ispod.

Hypetv.rs/ D.R.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner