četvrtak, 11. dec 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: DRAGANA O SUKOBU SA CECOM: Ta žena je ružno pričala o meni, a ne ja o njoj! Ne plašim se, idem uzdignute glave bez TELOHRANITELJA!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » DRAGANA O SUKOBU SA CECOM: Ta žena je ružno pričala o meni, a ne ja o njoj! Ne plašim se, idem uzdignute glave bez TELOHRANITELJA!
NEWSVESTI

DRAGANA O SUKOBU SA CECOM: Ta žena je ružno pričala o meni, a ne ja o njoj! Ne plašim se, idem uzdignute glave bez TELOHRANITELJA!

18.08.2021 | 15:50
NEWS VESTI
Vreme čitanja 4 min.
Podeli

Dragana Mirković je, posle skoro tri godine od javnog sukoba, progovorila o svom odnosu sa koleginicom Cecom Ražnatović.

Ona se, tokom druženja sa medijima, prisetila i čuvene rečenice koja je svojevremeno postala hit na društvenim mrežama: „Da li se mi poznajemo ili se ne poznajemo?“

Dragana je objasnila da o Ceci nikad ništa loše nije rekla i da ne zna šta je bio uzrok Cecinih teških reči na njen račun.

– U kakvim smo odnosima? Ja stvarno ne znam, da li se mi poznajemo ili ne poznajemo. Ono što mene čini mirnom i staloženom i ne plašim ni jednog pitanja i ničega, to je da ja nikada ni jednu ružnu reč nisam rekla protiv te žene. Ako neko zna, slobodno nek kaže. Znači nikada, a nažalost ona jeste, nešto poprilično loše je uradila na svojoj slavi pre dve godine. Ne znam zašto i čime izazvana. To mi je mnogo žao, jer to je bespotrebno bilo, apsolutno. Stvarno ne znam šta joj je bilo, mora da je bila nešto nervozna, jer ne vidim drugi razlog – ispričala je Mirkovićeva, pa nastavila:

 

– Reći „dobro veče“, ne vidim da je to neki izazov, da vas neko stvarno onako izvređa pred svima na konferenciji za štampu, ali Bože moj, to je njeno pravo. Ako je ona tako osetila, želela, slobodno. Ja se dobro osećam, ja ovako funkcionišem u životu, ja idem uzdignute glave, mogu da prođem svuda bez telehranitelja, ja znam šta sam govorila u životu, šta sam radila u životu… Ja stvarno nemam razloga da se ničega plašim u životu, niti da se plašim pitanja, tačno znam šta sam pričala. Ja nikada ništa loše nisam rekla, stvarno ne znam otkud to… Da li je nju neko nešto slagao, da li joj je neko nešto rekao? Pojma nemam – objasnila je ljubazno Dragana za Kurir televiziju.

Novinari Kurira su stupili u kontakt sa Cecinom PR službom, ali nam je poručeno da na ovu Draganinu izjavu, ona neće davati komentare.

 

SUKOB DATIRA VEĆ PAR GODINA

Podsetimo, Ceca je 2018. godine na dan svoje krsne slave, pred novinarima, prokomentarisala svoj odnos sa Draganom i na koji način je ona doživela slučajan susret na snimanju jednog novogodišnjeg programa.

– Da vam kažem nešto, vi ste imali priliku da čujete snimak, doduše ja se slabije čujem zato što sam bila u prolazu, jer sam se vraćala sa snimanja. Dragana je sedela pored moje garderobe, i, naravno, ja sam tu morala da prođem. Iskreno da vam kažem, kada vas neko godinama u lošem kontekstu indirektno komentariše i proziva na jedan jako ružan i perfidan način i komentariše na ružan način i moju porodicu, i mene, i karijeru, ne očekujete da vam se javi. Ona je to uradila, videli ste kojim tonom, tim tonom je i njoj bilo uzvraćeno, bez ikakve moje loše namere.

Niti imam lošu nameru, niti sam ja takva osoba po prirodi. Drugo, godinama se spočitava, sada sam videla i neke naslovne strane, niko nikome ne može da pokloni karijeru, niti da bude kriv za sunovrat iste. Ja dotičnoj koleginici želim sve najlepše kao i svih godina unazad, vi ste mi svedoci, nikada za nikog nisam rekla ružnu reč, nemam potrebu za tim. Ja joj od srca želim da snimi hit i da nađe mir – rekla je tada Ceca.

 

IZVOR: KURIR/HYPETV.RS

OZNAKE:Ceca RažnatovićDragana MirkovićSUKOBSvadja
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Miloš je već osam godina u ljubavi sa Marijanom Mićić , a da li ste znali ko je njegov otac?
Sledeća objava Vojaž odlučio da pruži ruku pomirenja svom žestokom rivalu!
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

VODITELJKA KSENIJA BUJIŠIĆ POSEBNO DIRNUTA ZBOG JEDNE OSOBE! Njihov odnos rečima ne može da se opiše!

MAJA MARIJANA PRVI PUT U JAVNOSTI NA ŠTAKAMA NAKON OPERACIJE! Posle nezgode UMIRALA OD BOLOVA, a sada zabrinula javnost!

POSLE PRIČA O RAZVODU MALE ZONE ZANFIROVE: JANA MILOSAVLJEVIĆ U ZAGRLJAJU DRUGOG MUŠKARCA! „Volim te najviše na svetu!“

OGLASILA SE STANIJA NAKON ASMINOVE IZJAVE DA JE VIŠE NE VOLI! „Takva ljubav se…“ (FOTO)

Foto: Hype/ShowBLIZ/Predrag Popović Pop, DR Love

OVO SE NE PROPUŠTA! DR LOVE STIŽE NA HYPE! Predstavljamo jedno od najsnažnijih i najemotivnijih gostovanja emisije „ShowBLIZ“ ove sezone

U NOVOJ EPIZODI PODCASTA „SADA I OVDE“ SAZNAJEMO KAKO NAM EGO SABOTIRA ŽIVOT I KAKO DA SE BORIMO SA TIM

Ne propustite

Izbori za Dodikovog naslednika puni nepravilnosti?! HILJADE NEISPRAVNIH GLASOVA, MOGUĆE KRIVIČNE ISTRAGE I PONAVLJANJE IZBORA

POLITIKA VESTI

Prijava dodeljena postupajućem TUŽIOCU: Advokat Sandić podneo prijavu tužilaštvu zbog sumnje da Dodik troši budžetski novac i koristi PRIVILEGIJE predsednika RS

POLITIKA VESTI

Sretko Đurković napustio Ujedinjenu Srpsku, jedan od razloga je Milorad Dodik

POLITIKA VESTI

EVROVIZIJA PRED NAJVEĆOM KRIZOM OD OSNIVANJA?! Nakon Islanda, još jedna DRŽAVA najavila POVLAČENJE – 17 muzičara najavilo bojkot!

JET SET VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?