Background adbanner
calendar

Petak 15. Avgust, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
TONI KUPIO MLADENCIMA STAN U LUKSUZNOM NASELJU! Evo šta im je darovala Dragana – nisu ŠTEDELI LOVU OVAJ FRAJER JE MUŽ ENE POPOV! Vešto se krije od JAVNOSTI, a sada je ISPLIVALA NJEGOVA FOTKA, AU (FOTO) „SVE ZA HYPE“ Fanovi iznenadili Baku Praseta nesvakidašnjim potezom – on ih BOGATO NAGRADIO (VIDEO) Sutra stiže ludačka sreća za 3 znaka: Upoznaju vrlo zanimljivu osobu SKINUO SE ZORAN PEJIĆ PEJA! Voditelj pokazao isklesano telo na pragu sedme decenije, a jedan detalj svi KOMENTARIŠU VERNICI SUTRA SLAVE LETNJEG SVETOG STEFANA! Ako bude JAKOG VETRA, ovo NE SMETE da uradite DOM KULIĆEVIH PROŠIREN! Ivan dobio svoj sprat kod njih, Miljana VAN SEBE! PARTIZAN IMA GOLEMO SRCE – ALI EMOCIJE GA UNIŠTIŠE! Hrabri dečaci ispustili istoriju u produžetku FANOVI U TRANSU! Nataša Bekvalac se snimala kod kuće iz različitih uglova, pokazala sve (FOTO) „LEVI BEK U NAJAVI“ Munjez ne ispušta sina iz ruku, fotke sa Konstantinom raznežile sve „KO HOĆE, NEKA ČESTITA“ Jelena Ilić KUPILA STAN i poručila: „Od danas zvanično vlasnica svojih zidova i računa“ (FOTO) „OSTAJEM UZ SVOJ NAROD“ VUČIĆ: Nigde ne idem, nikada neću napustiti Srbiju DRŽAVA ĆE POBEDITI Vučić: Dobro je da se vidi, sada ne možete ni da izmišljate razloge da je neko drugi kriv „OSTAO SAM BEZ DESNE NOGE“ Postao je megapopularan preko noći, svi mu se smejali, a sada javno moli za pomoć iz BOLNICE! (VIDEO) EVO KOLIKO UČESNICI RIJALITIJA ZARAĐUJU OD TIKTOKA! Za 5 min na račun je leglo 180 evra MLADEN VULETIĆ OBJAVIO POTRESNE REČI: „Ovo je pakao… Bože, čuvaj nam ove hrabre ljude“

DALILA IZNAJMLJUJE STAN U BEOGRADU: „Neću ući u kuću koju smo Dejan i ja napravili“

Objavio: RHT
11/07/2022 7:00 PM

Dalila Dragojević, koja je u rijalitiju „Zadruga“ javno prevarila muža Dejana Dragojevića, zauzela je drugo mesto u pomenutom šou programu.

FOTO: TV PINK PRINTSCREEN

Dalila je pred milionskim auditorijumom, ali i pred očima svog supruga, koji je sinoć pobedio u „Zadruzi“, otpočela turbulentnu vezu sa Filipom Carem.

Sa njenim izborom nisu se složili njeni roditelji Huso i Emina, a Careve i Daliline svađe i tuče šokirale su javnost. Nakon što je izašla iz „Zadruge“, Dalila je prespavala u jednom stanu u Beogradu zajedno sa drugaricom Marijanom Zonjić, a onda se pokupila i otišla za Šimanovce.

– Još uvek mi se nisu slegli utisci, celu noć nisam spavala. Razmišljala sam o svemu i čula se sa mojim što mi je bilo najvažnije. Živi su i zdravi što je najbitnije, ostalo ćemo rešavati u hodu. Uskoro ću otići da ih posetim, nakon što završim sa svim obavezama koje imam u Beogradu. Pričala sam sa tatom, nije on ljut na mene već na moju vezu, naravno da nije ponosan na ono što sam radila, na mnoge moje postupke, ali šta da se radi, sve ćemo to izgladiti. Jedva čekam da ih vidim. Znam da mu se ne dopada moj izbor ali šta da radim, ja sam se zaljubila – rekla je Dalila.

– Ne znam šta će biti sa kućom što smo Dejan i ja pravili, nisam stigla o svemu da razmislim. U nju neću ući. Plan mi je da ostanem u Beogradu, naći ću stan da iznajmim i živim ovde, sve mi je još konfuzno. Svakako želim ovde da nastavim biznis i sve. Prošlost ostavljam iza sebe – rekla je Dalila.

Pročitajte i: „DALILA NE VOLI CARA, ONA NE VOLI NI SVOJU PORODICU!“ Dejanov otac za Hype OTVORENO o bivšoj snajki, nije ŠTEDEO REČI!

BONUS VIDEO:

https://www.youtube.com/watch?v=bdwTYU4Z3a4

Izvor: Blic

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner