Background adbanner
calendar

Četvrtak 2. Maj, 2023

aktuelno ikonica Aktuelno
SVI NA NOGAMA U DOMU MARIJE ŠERIFOVIĆ: Pevačica podelila srećne vesti, Verica van sebe! (FOTO) ĆERKI ANELI AHMIĆ UNIŠTEN ŽIVOT! Asmin se oglasio potresnim priznanjem, objavio srceparajuću fotku i javno obelodanio pravo stanje Ana Brnabić: “O, majko mila…”, pa podsetila na pretnje silovanjem! U Neumu upecan morski pas, jedan od najopasnijih na svetu ŠA I STANISLAV NA IVICI TUČE! Tresla se Bela kuća, nikad žešći okršaj, Krofak mu se uneo u facu, obezbeđenje uletelo! U SKUPŠTINI “TEATAR APSURDA”! Brnabić: Nisam videla da ministri leže po klupama, ali… HAOS! KARLEUŠA HITNO OTKAZALA NASTUP U CRNOJ GORI: Oglasila se ZABRINJAVAJUĆIM saopštenjem, na meti jezivih pretnji! SLAVE MESEČNICU VEZE! Maja i Krofak dobili gomile poklona od fanova! CITY HYPE: Mahrina otkrila da li je zaljubljena! Ivka Numerolog predviđa pomirenje Džinovića, ali i Dragane i Tonija! Najveći HEROJ Beogradskog maratona: Deda od 90 GODINA dao domaći zadatak mladima, svi mu aplaudirali NEVREME SAMO ŠTO NIJE GRUNULO! U ove delove Srbije stižu pljusak i grmljavina MAJK TOBI ZAMENJEN: Evo ko će igrati na njegovom mestu Efes doneo odluku o sudbini Tomislava Mijatovića i iznenadio sve Programom “Buđenje” sutra će biti obeležena godišnjica od tragedije u Ribnikaru Oni će suditi polufinale Zvezde i Mege: Na čelu trojke vrlo poznato lice, a jedan je šampion Srbije u snukeru “NE VIDIM NIŠTA LOŠE U TOME DA DEVOJKA BUDE SPONZORUŠA!” Nina Prlja šokirala u emisiji “ShowBliz”: Biti sponzoruša i pr*stitutka nije isto!

ZVEZDA NASTAVLJA DA DOMINIRA! Crveno-beli uzeli NOVA tri boda protiv Železničara, tim Vladana Milojevića niže pobede!

Objavio: RHT
15/04/2024 6:16 PM

Zvezda nastavlja da dominira!

Fudbaleri Crveno-belih savladali su Železničar rezultatom 3:0 u utakmici 30. kola Superlige Srbije, a Zvezda nastavlja da dominira!

Vodeći gol postigao je Ivanić glavom u 45. minutu. Sve dileme oko pobednika rešio je Šerif pogotkom u 72. minutu

Konačan rezultat postigao je Olajinka u 86. minutu

Zvezda nije lako došla do pobede, Pančevci su odlično parirali, ali su ipak popustili pri kraju prvog poluvremena.

Zvezda je trenutno prvoplasirana na tabeli sa 77 boda, dok drugoplasirani Partizan ima sedam uz utakmicu manje.

Železničar je pretposlčednjem 15 mestu sa 27 bodova i grčevito se bori za opstanak.

Zvezda u narednom kolu igra večiti derbi na svom stadionu protiv Partizana u prvom kolu plej ofa.

Na drugom frotnu, Partizan je doživeo apsolutni debakl protiv Čukaričkognu gostima.

Golove za domaći tim su postigli Vinisijus u 28., Ivanović u 51. i Nikčević u 90+3. minutu. Strelci za Partizan su bili Severina u 90. i Baždar u 90+2. minutu.

Čukarički je ovom pobedom stigao do 48 bodova i petog mesta.

Posle poslednjeg kola ligaškog dela Partizan je u zaostatku za Crvenom zvezdom sedam bodova i praktično se oprostio od titule. Crno-beli sada imaju 70 bodova na drugom mestu.

Čukarički je od starta bio u boljoj poziciji!

Utakmica na Banovom brdu je od starta krenula nizbrdo za goste. Već u prvom minutu posle sudara sa Đorđem Ivanovićem povredio se golman Partizana Aleksandar Jovanović. Smogao je snage da nastavi utakmicu, ali je posle dve medicinske intervencije ipak morao da napusti igru.

Novi udarac za crno-bele desio se u 33. minutu kada je trener Igor Duljaj dobio žuti karton zbog prigovora sudiji meča Milanu Iliću. To je bio njegov četvrti žuti karton u sezoni, pa neće moći da vodi Partizan u predstojećem 173. večitom derbiju naredne subote.

Čukarički je poveo u 28. minutu. Po desnoj strani je probio Ivanović, uposlio Docića koji je maestralno dodao do Vinisijusa koji je sa nekoliko metara matirao Jovanovića.

Domaćin je duplirao vođstvo u 51. minutu golom Đorđa Ivanovića. Domaćin je vešto izbegao ofsajd zamku, Adžić je dodao do Ivanovića, a ovaj matirao rezervnog golmana Partizana Krunića.

Kada se činilo da će Čukarički lako doći do pobede, usledila je luda završnica.

ISTORIJA JE ISPISANA! Bajer postao ŠAMPION prvi put od postojanja kluba, navijači dočekali dugo željenu TITULU, totalno LUDILO u Leverkuzenu! (VIDEO)

Prvo je Severina sjajnim udarcem sa oko 18 metara matirao Samurovića. Dva minuta kasnije Baždar je doneo izjednačenje.

Kada se činilo da je Partizan taj koji može do tri boda, usledila je kontra domaćeg tima. Ivanović je prošao po levoj strani, centrirao a Bojica Nikčević glavom doneo sva tri boda domaćem timu.