Background adbanner
calendar

Petak 4. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SRPSKA STARLETA PRONAĐENA MRTVA Imala je samo 27 godina, evo šta je pre smrti priznala prijatelju „HASAN JE ČUDAK, ALI…“ Peja progovorio o ODNOSU sa Dudićem, pa otkrio sve o njegovom ljubavnom životu! ANELI AHMIĆ NAJAVILA KRAJ Nije mogla više da izdrži, ŠOK PRED KRAJ RIJALITIJA „LJUDI SU TOLIKO PRESTRAŠENI DA MALTENE POBEGNU SA DEJTA“ Gledajte „Male stvari“! MOĆNA VUČIĆEVA PORUKA GRAĐANIMA: Srbija neće da stane i u Srbiji će da pobeđuju rodoljubi koji čuvaju državu (VIDEO) PEVAČICA JE SIMPATIČNA BALKANU, A SUTRA GOSTUJE U „PRETRESU“! Pogledajte našu programsku šemu POZA KAO IZ FILMOVA ZA ODRASLE! Staniji nabrekle bradavice, a svi primetili i ovaj detalj! (FOTO) JELENA KARLEUŠA PROLAZI KROZ HOROR Evo šta se sada desilo pevačici, nije mogla ni da nasluti LJUBAV POSLE RAZVODA: Anja Mit čeka bebu sa sportistom, nova fotka otkriva koliko joj blagosloveno stanje prija! Kako se osećaju turisti na Kritu, gde je izbio veliki požar? „NE PADA MI NA PAMET DA…“ Vesna ne može više da ćuti, PRIZNALA DA NIJE U BRAKU SA ĐOLETOM „TI NE RAZMIŠLJAŠ O TUĐIM OSEĆANJIMA“ Ena Luna u CarCastu sa Va Vanom o sukobu sa Zorannah (VIDEO) ADAM ADAKTAR ZABRINUO SVE OBJAVOM! Pokazao kakvo mu je telo, pa poručio: „Ne znam kog su stepena opekotine“ „ONIMA KOJI BLOKIRAJU JE TEŠKO DA PREBOLE DA JE TOME ODSVIRAN KRAJ“ Vučić: Srbija će uvek izabrati one koji rade i grade ZA CELU TERITORIJU SRBIJE IZDATO VAŽNO UPOZORENJE: Evo o čemu se radi „BOMBA“ IZ ATINE: Jonas Valančijunas u PAO!

BILA JE SPRDNJA, PROLAZNA AVANTURA: Zola i Anita žestoko zaratili!

Objavio: RHT
21/11/2023 1:13 PM

Lazar Čolić Zola progovorio je o svojoj vezi sa Anitom Stanojlović, koja je trenutno u centru skandala jer je prevarila svoju suprugu Jovanu Tomić Matoru.

Foto: Printscreen

Zola je, naime, ponizio Anitu, te je izjavio da je na njihov odnos gledao kao na avanturu, što je Stanojlovićevu isteralo iz takta.

– Ja ne branim Zolu ali Anita je počela njemu da se približava, ona je tad bila zaljubljena u Matoru a nema sa kim nije bila, sa Zolom sa Markom Markovićem. Ona je tad htela da bude sa Zolom ali joj je Matora isto odgovarala – odbrusila je Slađa.

– Ja sam prešla preko toga sa Zolom ne znam u čemu je problem, mi smo se tad tek muvali, nismo bili zajedno – rekla je Anita.

– Po mom mišljenju mnogo menja stvar ako je Matora nešto znala, ali ona je tad i dalje imala emocije prema meni. Ja nisam ništa smeo zbog Miljane zato što bi svi nadrljali – odbrusio je Zola.

– Od kako si ušao ovde totalno si providan, tebi je Delićka bila cilj a ušao si i napao Miljanu namerno. Kad si video da nema ništa od Delićke onda si se vratio Miljani. Ogroman si folirant – rekla je Bojana.

– Klošaru jedan, za pogrešnu si se zakačio. Matora je kriva što je dozvolila da joj priđe ovaj klošar. Trebala si da prestaneš da se raspravljaš sa njim. Sad te samo ukopava – rekla je Anita.

– Ja sam se samo sprdao sa njom, bila je samo prolazna avantura, nije tu bilo nikakve emocije – odbranio se Zola.

Foto: Printscreen

– On ne može da prežali što sam ga šutnula pa zato priča sve ovo i te kako je bio zaljubljen u mene – rekla je Anita.

Inače, šuška se da Matea Car, švalerka sa kojom je Anita Stanojlović prevarila svoju suprugu Jovanu Tomić Matoru, uskoro ulazi u „Elitu“.

Podsetimo, pre ulaska u „Zadrugu 7 Elita“, Jovana Tomić Matora i Anita Stanojlović su se venčale na Svetom Stefanu u Crnoj Gori.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs / kurir.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner