Background adbanner
calendar

Utorak 8. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Anđele Đuričić se rasula na komade! Popila šamarčinu!? Totalni obrt od sredine dana pljuskovi i grmljavina! Ovo je danas najviša dnevna temperatura Dnevni horoskop za utorak, 8. jul: Ovnovi će doživeti neočekivani zaokret, Lavovima stižu važne vesti Anđela Đuričić sinonim za PONIŽENJE: „Zanimljivo mi je za lovu da s*rem po tebi“ Gastoz je zakucao za samo dno, ona završila u SUZAMA! HITNO OGLAŠAVANJE ŠTABA ZA VANREDNE SITUACIJE: Požari gutaju Srbiju, ovo su uputstva kako postupati Pao deo krova sa Medicinskog fakulteta u Beogradu ANI NIKOLIĆ PRIJATELJ SMESTIO PRIČU DA JE PRETUČENA! Otkriveno šta stoji iz JEZIVOG snimka koji je MALICIOZNO plasiran u javnost! DŽEJSON MOMOA NA KONCERTU HEVI METAL GRUPE! Glumac ne može da dođe do vazduha – šokirao javnost! (VIDEO) “IZNENADNI PREKID PROGRAMA!” Ekskluzivno oglašavanje Ane Nikolić za Hype! “Neka gori sve!” „PLAŠIM SE DA MIRKO NE ZAVRŠI KAO NJEGOV OTAC“ Goca Božinovska otkrila nepoznate detalje o sinu: „Kad poludi sklanjam mu se s puta!“ MARIJA MIKIĆ DOVELA LINIJU DO SAVRŠENSTVA NAKON DVA POROĐAJA! Opružila se na palmi – komentari samo pljušte! (FOTO) „NIKADA NEĆE PRIHVATITI MOJE PREZIME!“ Senidah progovorila o problemu u Sloveniji EKSPLOZIJA S*KSEPILA! Šlic do kuka, prorezi ispod grudi – Cipka u nikad vrelijem izdanju (FOTO) MISTERIOZNE PORUKE NA PROFILU PAVLA JOVANOVIĆA! Anđela će zanemeti od šoka, sada promenio ploču „SA DUBOKIM BOLOM PRATIMO STRAŠNE VESTI“ Predsednik Vučić uputio saučešće građanima SAD i Donaldu Trampu „U FINIŠU I KONJI LIPŠU!“ Lukin otac brutalno udario na Aneli, šokirao izjavom o Sandri Obradović

VELIKA TUGA! Anđela iz Banjaluke i Stefan koji je poginuo u NS bili BRAT I SESTRA! Dve smrti u roku od nekoliko dana!

Objavio: RHT
12/11/2024 2:20 PM

Anđela iz Banjaluke i Stefan koji je poginuo u NS bili BRAT I SESTRA

Srbija je od početka novembra pretrpela izuzetno veliku tugu, prvo zbog pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu kada je poginulo više osoba, a nekima se lekari još bore za život.

Foto:Društvene mreže

Takođe, iz dana u dan dolaze nove vesti iz crne hronike. Mlada majka Anđela Maksimović (28) nestala je u Banjaluci 10. novembra, dok je njeno telo pronađeno iste večeri.

Stefan i Anđela su bliski rođaci. Naime, Stefanov otac i Anđelina mama su brat i sestra od rođenih stričeva. Generalno, bili su jako bliski, generacija“, rekao je izvor za Kurir, koji je upućen u familijarne odnose dveju porodica.

„Čuli smo se i sa Anđelinom porodicom, oni su neutešni nakon gubitka. I mnoge stvari im se ne uklapaju, ne mogu da razumeju šta se dogodilo. Pretužni su“, istakao je izvor.

Anđela iz Banjaluke i Stefan koji je poginuo u NS bili BRAT I SESTRA

Podsetimo, nestanak Anđele Maksimović prijavljen je policiji, koja je njen automobil, zlatno-sivi „pežo“ pronašla u šumi u kasnim večernjim satima, pisali su mediji.

Sa druge strane, majka Stefana Hrke, izuzetno slomljena zbog gubitka sina, oglasila se nedavno putem medija. Rekla je kako je znala da je Stefan voleo da sedi na klupici kod stanice, ali da se nadala da u tom tenutku nije bio tamo.

„Policajci su se spremali da me obaveste da sam ostala bez sina, ali ja sam ih preduhitrila svojim dolaskom. Nisu znali kako da mi saopšte. Pitala sam policajca šta on misli da li da idem za Novi Sad, klimnuo je glavom i počeo da plače… Dalje se ničeg ne sećam, znam da sam završila na podu„, izjavila je Stefanova majka.

Hypetv.rs V.M./Kurir.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner