“ALKOHOL SU DEMONI, PROŽIVEO SAM PAKAO TRI GODINE SA AVOM!” Ivica Karabatić PRVI PUT PRED KAMERAMA o velikoj PORODIČNOJ BORBI protiv JEZIVOG POROKA
“ALKOHOL SU DEMONI, PROŽIVEO SAM PAKAO TRI GODINE SA AVOM!” Ivica Karabatić PRVI PUT PRED KAMERAMA o velikoj PORODIČNOJ BORBI protiv JEZIVOG POROKA
Otac poznate starlete Ave Karabić, Ivica Karabatić, je gost u novom izdanju kontroverzne emisije “SHOWBLIZ”, (koja se emituje PETKOM U 22H na televiziji Hype, dok je YT premijera u 21h), autorki i voditeljki Miljane i Nevene Arsić.
Ivica je po prvi put pred kamerama govorio o veoma bolnoj porodičnoj temi, a to je borba protiv alkohola. Kao neko ko je uvek uz Avu vrlo teško mu je pao taj period:
“I stalno čuješ ovo mi je poslednje. A onda je došlo do toga da ništa ne čuješ jer nije mogla da priča. Smršao sam za mesec dana 25 kilograma.”., govori Ivica u emisij i konačno progovara na sve teme koje intrigiraju javnost.
Otac Ave Karabatić o navodima da je homoseksualac. A potom i o veoma jakoj bliskosti sa ćerkom, koji su mnogi smatrali neumesnom.

“ALKOHOL SU DEMONI, PROŽIVEO SAM PAKAO TRI GODINE SA AVOM!”
Gledajte najavu emisije u videu ispod teksta:
View this post on Instagram
Strogo je zabranjeno preuzimanje teksta u celosti ili njegovih delova bez navođenja i linkovanja izvora Hypetv.rs.
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
Hypetv.rs/M.A/N.A
ZVANIČNO SAOPŠTENJE ZA “HYPE ZVEZDE!” Sve je spremno za PRVU AUDICIJU U BANJALUCI!
Na Hype televiziji uskoro počinje muzičko takmičenje “Hype Zvezde” koje će okupiti talente iz različitih muzičkih žanrova i pružiti priliku mladim pevačima da se dokažu na velikoj sceni. Kao što je i najavljeno, u ulozi žirija naći će se velika imena domaće scene, Mira Škorić, Aca Lukas i Miroslav Ilić. Dok su dva člana žirija za sada pod velom tajne.

Ono što sve zanima jeste da će prva audicija muzičkog takmičenja “Hype Zvezde” da se održi u ponedeljak 14. aprila 2025. godine u Banjaluci, u multimedijalnoj sali u krugu Čajevca. I to tačno u podne! Ekipa “Hype Zvezde” spremna je i u punom sastavu stiže u Banja Luku kako bi odabrali one najbolje koji će ići dalje u takmičenje.
Kako je dalje najavljeno, sledeća audicija će biti odmah narednog dana 15.04. od 12 časova u Sarajevu u Kino Bosni!
Podsetimo, vlasnik i direktor Hype produkcije i televizije, Saša Mirković, oglasio se na svom zvaničnom Instagram nalogu povodom ove radosne vesti sa celokupnim Hype timom!
ZVANIČNO SAOPŠTENJE ZA “HYPE ZVEZDE!”
– Od 15.4. Kao što sam najavio kreću audicije za @hypezvezde. Cela ekipa produkcije vas čeka….. do gledanja! – rekao je Saša Mirković.
Audicija je otvorena za sve uzraste i muzičke žanrove, a cilj takmičenja je da se pronađu i podrže novi izvođači koji će postati nova muzička zvezda Balkana. Učesnici će imati priliku da se predstave stručnom žiriju, koji će ocenjivati njihov vokalni potencijal, scenski nastup i umetnički izraz. Ovo takmičenje obećava da će pomeriti granice u muzičkoj industriji pružajući talentovanim pojedincima platformu za dokazivanje. A publici nezaboravne muzičke trenutke.
– Jedini festival u kome nema plaćanja i nameštanja. Najbolji neka pobedi! – istakao je Mirković nedavno.
Hypetv.rs