Fudbalski klub Crvena zvezda saopštio je da će povodom predstojećeg 81. rođendana kluba ulaz na utakmicu između crveno-belih i Napretka biti besplatan na najvećem stadionu u Srbiji.

Utakmica između Zvezde i Napretka je na programu 8. marta.
Saopštenje kluba prenosimo u celosti.
– Crvena zvezda obaveštava navijače da će na utakmici protiv Napretka, 8. marta, biti organizovana proslava 81. rođendana, a ulaz će za sve zvezdaše biti besplatan. Naš klub će 4. marta obeležiti 81. rođendan, a spektakularna proslava je planirana za 8. mart od 16 časova kada ćemo odigrati prvu utakmicu od rođendana na našem stadionu“, stoji u klupskoj objavi – stoji u saopštenju kluba sa Marakane.

Takođe, iz kluba su obavestili i da će navijači imati prilike da uživaju u „nezaboravnom događaju“ na Marakani.
– Zvezdaši, vidimo se 8. marta od 16 časova na Marakani, da zajedno proslavimo rođendan naše Crvene zvezde – zaključio je klub.
Hypetv.rs/I.R.
BONUS VIDEO:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
GLEDAJTE NAS:


Beogradska Arena 4. novembra 2026. godine biće domaćin nezaboravnog koncerta Ace Lukasa, povodom 40 godina njegove impresivne muzičke karijere.
Publika će imati priliku da uživa u svim hitovima koji su obeležili decenije domaće estrade, na jednom mestu i u jednoj noći.
Očekuje se spektakularna scenografija, izvanredna produkcija i atmosfera koju samo Aca Lukas zna da priredi.
Svi fanovi imaju priliku da prisustvuju ovom posebnom događaju i podsete se zašto je Lukas već četiri decenije kralj najboljeg provoda.
Ulaznice su u prodaji putem @tickets.rs i na svim Ticket Vision prodajnim mestima.
Ne propustite koncert koji će se dugo pamtiti. Rezervišite svoje mesto i budite deo istorije.
Uz pratnju Folk House Benda i najmodernije audio-vizuelne efekte, Arena će te večeri biti mesto najjače emocije na Balkanu.