„ŽELJKO ĆE OPET DA SE IGRA SA OČEVIMA DRUGIH DEČAKA…“ Oglasila se Miljana Kulić BESNA, Ivanu Marinkoviću OVO NIKAD NEĆE OPROSTITI
Miljana Kulić besna na Ivana
Porodično letovanje na koje je Miljana Kulić planirala da ode sa Ivanom Marinkovićem i njihovim sinom Željkom je propalo zbog čega rijaliti učesnica ne krije bes.

Miljana se na svom Instagram profilu oglasila vidno besna i istakla da je Ivan sve do sada radio samo kako bi izbegao osudu od strane naroda.
Miljana Kulić besna na Ivana


– Smrad ostaje smrad! Vuk dlaku menja, ali ćud nikad! U rijalitiju je bilo malo patetike za sve iz publike – napisala je Miljana i dodala.

– Željko se na moru opet igra sa očevima drugih dečaka. Iako sam uplatila sve, naravno da neće doći na more. A na rođendan je opet došao da ga ljudi ne bi pljuvali – završila je Miljana.
GLEDAJTE NAS!

foto: HypeTv
HypeTv.rs/I.R.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
VELIKI KONCERT MIROSLAVA ILIĆA!
Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine. Sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.
Koncert u glavnom gradu Hrvatske predstavlja jedinstvenu priliku da ljubitelji narodne muzike uživaju u njegovim pesmama uživo. Bard narodne muzike, Miroslav Ilić je davne 1972. godine započeo blistavu karijeru. Ista je od samog početka krenula uzlaznom putanjom i sada već broji milionske tiraže i priznanja. Samo neki od hitova koje vole sve generacije su: “Nije život jedna zena”, “Još te nešto čini izuzetnom”, “Vino točim a vino ne pijem”, “Ova noć”, “Jesen sedamdeset i neke”…