“ŽELI TI JEDINSTVENA…” Janjuš za rođendan dobio POSEBNU PORUKU, pa sve PODELIO JAVNO, nema šanse da POGODITE OD KOGA JE
“ŽELI TI JEDINSTVENA…” Janjuš za rođendan dobio POSEBNU PORUKU, pa sve PODELIO JAVNO, nema šanse da POGODITE OD KOGA JE
Bivši rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš raznežio je sve pratioce na društvenim mrežama novom objavnom.
Naime, Janjuš je na svom Instagram profilu podelio čestitku za rođendan koju je dobio od svoje ćerke Krune.

– Tata srećan ti rođendan želi ti tvoja jedinstvena ćerka Kruna – pisalo je čestiki.
Mnogi nisu mogli da ostanu imuni na njegovu objavu, te su komentarisali da Janjuš sa ćerkicom ima poseban odnos.

“Prelepo”, “Predivno”, “Vaš odnos je poseban”, “Ljubav deteta prema ocu je najveća”, samo su neki od komentara.
Aleksandar Vuksanović, poznatiji kao Aca Lukas deo je novih “Hype Zvezda”. Reč je o muzičkom takmičenju koje je lansirao direktor i vlasnik Hype produkcije, Saša Mirković.
“Ne mogu ništa precizno da kažem, osim toga da će toga biti. Kada budemo imali detalje vezane za šou program, o tome će govoriti Saša Mirković jer je on padrone u toj priči. Ono što ja budem imao kao zadatak, pričaćemo o tom potom. Ne znam celu koncepciju dok ne bude rečeno. Sigurno će biti bolja koncepcija od ovih dosadašnjih”, rekao je Lukas.
Pored Lukasa, članovi žirija biće i Miroslav Ilić, kao i Mira Škorić.
“Što se mene lično tiče, tu sam da takmičarima dam vetar u leđa, pomognem maksimalno oko izbora pesama itd… Svakako mogu da slede i kritike. Najuporniji i najvredniji će uspeti, naravno pored neospornog talenta”, rekla je pevačica.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTv/I.R.