Želeo je karijeru Ace Lukasa, a završio kao pevač u senci? Pejović sada hoće da bude pokojni Toma!?
Aco Pejović očigledno je od početka svoje karijere imao idole. Najpre je to bio Šako Polumenta na koga se ugledao na početku karijere, a svojevremeno je Aca snimio istu pesmu koju je snimio i sam Šako, te se posle vadio da je uredno platio sva prava i da ne zna o čemu se radi.

Posle mu se svidela i karijera Ace Lukasa pa se svojski potrudio da mu se približi i kao prijatelj i brat. Da bi svoje pravo lice pokazao kada su Ceca Ražnatović i Aca Lukas okončali prijateljstvo. Kako to uglavnom „srpska majka“ radi kada su dugogodišnja prijateljstva u pitanju, te je Aca odlučio da se prikloni Ceci i dojučerašnjeg brata kako ga je nazivao otprati sa društvenih mreža kako bi se dodvorio Arkanovoj udovici.
Dok se o Lukasu snimao film „Pokidan“, Aco Pejović je morao da se zadovolji time da samo pozajmi glas glavnom liku u filmu „Toma“.
Ceo prilog pogledajte na snimku ispod teksta:
Hypetv.rs
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.