Background adbanner
calendar

Nedelja 27. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
„MOJ BRAT“ Toni Bijelić se provodi sa kolegom Dragane Mirković: I POSLE RAZVODA od pevačice se druže “NISAM MOGLA DA ZADRŽIM SUZE!” Tijana M se slomila pred kamerama Nataša Bekvalac iskreno o vađenju silikona: „Zdravlje mi je na prvom mestu“ LEDENA GROBNICA: PRAVA ISTINA o POSLEDNJIM SATIMA na Titaniku! Zaboravite sve što ste gledali na filmu, istina je MNOGO STRAŠNIJA! „SPREMILI SMO JAGNJE I PRASE, ALI GASTOZ NEĆE DA DOĐE“ Sestra Tatjana očajna? Brat joj NIJE BIO FAVORIT u rijalitiju JEDAN JE OD NAJVEĆIH, A NIKO NE ZNA KAKO MU JE PRAVO IME! Biografija Dina Merlina Domaćinski doručak! Brzo i lako, a ukusno! ACA LUKAS „RAZORIO“ DISKOTEKU CAMEL U SANSKOM MOSTU! Dok mnogi gube zbog loše sezone, kralj Balkana dominira! (VIDEO) STIŽU RODE! Matora progovorila o svojoj trudnoći! Nova vrednost deviza za manje od 24 sata Nevreme! Evo do kada će trajati potop DNEVNI HOROSKOP ZA 27. JUL: Jarac treba da obrati pažnju kad je ljubav u pitanju, Rak na finansije, a evo i šta ČEKA OSTALE! „GORKO SE KAJEM!“ Goca Tržan priznala najveću grešku: „Mi žene ne umemo da cenimo muškarca koji nas gleda kao u Boga!“ STIŽE BEBA?! Zorana Jovanović uhvaćena kako kupuje bebi opremu – fanovi u šoku ŠOK TRANSFORMACIJA ELENE KITIĆ: Da li je ovo kompletan spisak njenih korekcija? (FOTO) PRE MUSTAFE POSTOJAO JE JOŠ JEDAN! Detalji prvog braka Emine Jahović koje niko nije znao izašle na videlo

ZAPUŠILA IM USTA! Marija Šerifović objasnila kako će sinu da kaže da ima samo mamu: „Pripremiću ga na sve okolnosti“

Objavio: RHT
06/03/2024 1:15 PM

Zapušila im usta!

Marija Šerifović u decembru prethodne godine postala je majka, kada je na svet došao njen naslednik Mario. Iako vešto izbegava da priča o detaljima iz svog privatnog života, ona je sada otkrila nove detalje o svom sinu.

Foto: Antonio Ahel/ATAImages.

Pevačica je priznala da je izazovno spojiti majčinstvo i karijeru. Naime, ona je istakla, i pored ljubavi koju joj je sin doneo, majčinstvo joj je donelo mnogo ličnih izazova. Ipak, ističe da uživa u svakoj sekundi.

– Jako je izazovno! Koliko god sam bila spremna za novi život i na drugačije prioritete, uz veliku ljubav koju mi je Mario doneo mnogo je i ličnih izazova. No, ne žalim se, uživam u svakoj sekundi – rekla je pevačica.

Zapušila im usta!

Šerifovićeva je takođe istakla da se ponekad zapita kako će Mario reagovati kada shvati da odrasta u drugačijim porodičnim okolnostima, s obzirom na to da mu je ona jedini roditelj.

– Kada za to dođe vreme, daću sve od sebe kako bih ga pripremila na sve okolnosti. Mislim da je za svako dete najvažnije da odrasta u okruženju punom ljubavi – ubeđena je Marija. Ona je priznala da je ispunila svoj najveći neostvareni san, a to je upravo njen sin, koga je dobila uz pomoć surogat-majke.

– Moj najveći san se ostvario i zove se Mario. Od sada moj sin i ja maštamo zajedno – rekla je.

BONUS VIDEO:

Hypetv.rs/J.V.

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner