
Legenda narodne muzike, Miroslav Ilić, sutra će održati koncert u Areni Zagreb, sa početkom u 20 časova.
Po svemu sudeći, sve je spremno za spektakularnu noć, te je Zagreb u znaku Miroslava Ilića.

„VIDIMO SE SUTRA, ZAGREBE“
Takođe, pevač se večeras oglasio i na svom Instagram nalogu i poručio: „Vidimo se sutra, Zagrebe!“

Interesovanje publike za legendu narodne muzike je ogromno. Naime, on je obeležio decenije života svojim bezvremenskim hitovima, a sada ponovo, nakon 15 godina ponovo nastupa u Zagrebu.
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar, ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana, a sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista moglo nazvati spektaklom.
Tom prilikom će pevač sutra proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
PROČITAJTE JOŠ:
Hypetv.rs/E.B.
BONUS VIDEO:
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
