Background adbanner
calendar

Petak 18. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
EVO KAKO DA IZBELITE JAJA PRE FARBANJA, A DA NE PUKNE NIJEDNO: Ostaće čitava ako ih ovako kuvate! SNIMAK DŽENIFER LOPEZ NA ULICI ŠOKIRAO SVET! TikToker razbio kult o velikim zvezdama, pravio se da je ne zna, njena rekcija je hit! (VIDEO) AKO NA VELIKI PETAK PADA KIŠA, NEĆE BITI DOBRO Evo šta kažu narodna verovanja? KAJA OSTOJIĆ ŠOKIRALA SVE! Otišla “pod nož” – sada izgleda mlađe od svoje ćerke! (FOTO) MIA BORISAVLJEVIĆ SE SKINULA I POKAZALA ČIME RASPOLAŽE! Vrele fotke ostavljaju bez daha, opružila se na suncu i šokirala! (FOTO) NE MOŽETE NOĆU DA SPAVATE?! Pojedite ovu namirnicu pre odlaska u krevet, zaspaćete za minut! POJAVIO SE DOKAZ O RAZVODU! Bastijan ne želi više da krije, otkriveno sve o brodolomu sa Anom Ivanović! RUČAK OD 400 DINARA ZA CELU PORODICU! Sprema se očas posla, a može danima da stoji u frižideru RASKRINKANO PRAVO LICE SANJE KUŽET! Procurila njena privatna fotka, komentari ne prestaju da se nižu! OVO SU NAJVEĆI NARCISI ZODIJAKA! Najviše ih plaši jedna stvar, dok su zaljubljeni sami u sebe! NAŠ PEVAČ IMAO JEZIV UDES! Automobil potpuno UNIŠTEN, stravične fotke lede krv u žilama! “VREĐAJU ME I PROKLINJU…” Šemsa Suljaković se obratila hejterima, nikad oštrija OTKRIVENA VELIKA ISTINA O MAJI MARINKOVIĆ! Ovo je njeno pravo ime, a tek da čujete činjenice o rođenom bratu kojeg nikada nije videla! GOCA TRŽAN UHVAĆENA U KRAĐI: “Zovite policiju, neću da imam posla s njom” PEVAČICA OTKRILA KOJU SVOJU PESMU BI ZAUVEK IZBRISALA: “Bilo mi je neprijatno da izgovaram tu reč…” (FOTO/VIDEO) SADA JE KRISTALNO JASNO! Bastijani Ana Ivanović nisu više ZAJEDNO! Jedan detalj je sve RAZOTKRIO! (FOTO)

VUČIĆU PRETI STRAŠNA OPASNOST! NATO ima pakleni plan za predsednika Srbije

Objavio: RHT
27/04/2023 9:41 PM

Zapada namerava da žestoko udari na predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Foto: Printscreen

Nakon što je Zorana Mihajlović, kada je ostala bez ministarske funkcije, napustila Srpsku naprednu stranku (SNS), tim putem mogao bi da pođe i funkcioner naprednjaka Dragan Šormaz, koji već duže vreme lobira za NATO pakt! Njihov zadatak, kako saznajemo, biće da po nalogu Zapada formiraju stranku i žestoko udare na predsednika Srbije Aleksandra Vučića!

– Naši odlično obavešteni izvori tvrde da će Šormaz ‘vrlo uskoro’ da napusti SNS i pridruži se novoj političkoj organizaciji koju je najavila Mihajlovićeva, prenosi jedan beogradski medij.

– Šormaz duže vreme nema nikakvu posebnu funkciju i time nije zadovoljan. Zato ozbiljno razmišlja da ode iz SNS i pridruži se Mihajlovićevoj, koja i sama slovi za ‘zapadnog čoveka’… Oni će, prema svemu sudeći, po nalogu zapadnih moćnika i NATO formirati novu stranku i žestoko politički napasti Vučića – prenosi izvor beogradskog medija.

Neće se proslaviti

“Javnost nije naročito naklonjena NATO promoterima, neće se proslaviti”, saoštio je Dejan Vuk Stanković, analitičar.

Da u ovome zaista ima istine, indirektno je potvrdio Šormaz, koji je juče žestoko napao politiku Aleksandra Vučića.

– Promena spoljne politike Srbije, onako kako je to najavio Vučić, vodila bi zemlju u samoizolaciju i katastrofu. I dosadašnja spoljna politika Srbije bila je pogrešna, zbog toga već dve godine imamo zastoj u evropskim integracijama. Ako se sprovede najava predsednika Vučića da će Srbija recipročno poštovati teritorijalni integritet zemalja koje poštuju integritet Srbije, to će nas odvesti u samoizolaciju, kao što je to bilo devedesetih godina prošlog veka. Da bi izbegla tu samoizolaciju, Srbija bi morala odmah da uvede sankcije Rusiji i aplicira za prijem u NATO – rekao je Šormaz.

Nešto slično je izjavila i Zorana Mihajlović, pravdajući odluku da posle 13 godina i gubitka funkcije napusti SNS.

– Srpska napredna stranka nije više ista organizacija u koju sam se učlanila pre 13 godina. Ne dopada mi se preobražaj koji je partija doživela, jer je sve više radikalnih poteza – ustvrdila je Mihajlovićeva, najavivši da će ‘ostati u političkom životu Srbije’.

Komentarišući sve ove navode, politički analitičar Dejan Vuk Stanković kaže da nije zabranjeno da Mihajlovićeva i Šormaz eventualno pokušaju da naprave stranku.

– Kako će proći, najbolje sami da se uvere. Biće povremeni gosti na N1 i Nova S, a razlog gostovanja biće njihova ‘svedočanstva’ o SNS u kojem su uredno bili dok su imali funkcije. Neće se proslaviti ni kao samostalni strelci, kao što nisu bili naročito bitni u okviru velike i moćne stranke. O moralnoj strani njihovih odluka i budućih društvenih uloga treba da odluče sami, ako imaju savest, a o tome će svakako odlučiti javnost. A javnost nije naročito naklonjena NATO promoterima. Realno, najveći domet im je ‘Utisak nedelje’, jednom u šest meseci, kad Đilas da ‘zeleno svetlo’ – ocenjuje Stanković.

BONUS VIDEO:

(Hypetv.rs/Alo.rs)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner