Vučić o poseti Marte Kos:”Nadam se većoj objektivnosti Brisela”
Vučić o poseti Marte Kos
Aleksandar Vučić izjavio je da ne očekuje ništa posebno od posete evropske komesarke za proširenje Marte Kos koja dolazi u dvodnevnu posetu Beogradu. Predsednik Srbije kaže da se nada malo većoj objektivnosti Brisela.

–Kada je reč o Marti Kos, lepo da dolaze predstavnici Europske unije, jer se Srbija nalazi na evropskom putu. Verujem da će pomoći po pitanju upravo regulatorne agencije, medijskih zakona, ODIHR-ovih preporuka – priča i dodaje:
-Doprineti daljem napretku Srbije na evropskom putu. A što lično očekujem, ne očekujem ništa. Nadam se malo većoj objektivnosti ljudi iz Brisela, a da li nešto očekujem, ne očekujem ništa”, rekao je Vučić nakon obilaska radova na Fruškogorskom koridoru –istakao je predsednik i zaključio:
Vučić o Velikom narodnom saboru u Nišu: “Idemo svuda gde su nam nasilnici zabranili”
Vučić o poseti Marte Kos
–Sutra bi trebalo da putujem već, ali imam važne poslove. Ponovo ću da obilazim gradilišta, ono što radimo i gradimo. Večeras posle te kratke večere. Pre toga, imamo razgovor. I to je to. Tako da ništa posebno – rekao je Vučić.
Hypetv.rs/ S.S. Alo
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.