Background adbanner
calendar

Nedelja 13. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
KAFA ĆE USKORO POSTATI LUKSUZ! Cena joj skače u nebesa, sledi udar na džepove građana JANJUŠ NAŠAO NOVU DEVOJKU?! Svi je vrlo dobro znate, dosta podseća na Maju Marinković (FOTO) „GOVORILA JE DA MI JE ĆERKA SPAVALA SA MUŽEM“ Majka Stefani Grujić podiže tužbu protiv Ermine, evo koji je RAZLOG! SINER JE PRVI PUT ŠAMPION VIMBLDONA! Alkaraz poveo, pa ostao bez rešenja za nemilosrdnog Janika LUKA SILNI JE IMAO S*KS SA MUŠKARCEM?! Tiktokerka šokirala, javno posavetovala NJEGOVU DEVOJKU (Video) BIVŠA ŽENA ILOJA RUMA PROGOVORILA O ZORANI! Evo kako je protekao njihov prvi susret: „Plakala sam…“ Ova 3 znaka Zodijaka će baš napuniti novčanike do kraja leta! DEVOJČICA SE BORI ZA ŽIVOT NAKON SAOBRAĆAJKA U CENTRU BEOGRADA! Novi detalji užasa, otac i sestra teško povređeni „Nastavljamo da se borimo, uvek ozbiljno, odgovorno i s verom u Srbiju“ Nedelja sa predsednikom Vučićem! „NIJE MI ŽAO NI MAJE NI ALEKSANDRE! OBE SU ZNALE KAKAV JE CAR!“ Nakon navoda o NASILJU, rijaliti trojka RASKRINKANA „NAVIJAM ZA LJUBAV“ Zlata Petrović promenila ploču, evo šta sada misli o odnosu Ene i Peje Avion pao nakon poletanja: Letelica se pretvorila u ogromnu vatrenu kuglu „OVA VUKOJ*BINA JE DOM ZA JAKO MALI BROJ SPREMNIH KRIMINALACA“ Vedrana Rudan nikad OŠTRIJE odbrusila Tompsonu i ustašama ANA IVANOVIĆ POSLE DUŽE VREMENA O TENISU: Opet mi se igra! WTA turu nedostaje rivalitet PUTIN OTKRIO NAJVEĆU TAJNU IZ DETINJSTVA! Evo koji STRAH ga je najviše OPSEDAO GLEDAJTE NAS SUTRA! U D-castu gostuje Džema, koji leči od CRNE MAGIJE!

VRELE FOTKE KRALJICE BAKŠIŠA! Tea Tairović na odmoru pokazala svoje telo (FOTO 18+)

Objavio: RHT
19/09/2022 10:00 AM

Tea Tairović danas ponosno nosi titulu kraljice bakšiša, a njene pesme na Jutjubu broje i po 80 miliona pregleda. Međutim, koliko je težak bio njen put do uspeha, pevačica je sada priznala kada se prisetila svojih početaka i poslovnih neuspeha.

Foto: Instagram

– Nastupam svakog dana, izgubila sam orijentaciju koji dan u nedelji, a koji je datum. Iskreno, izdržavam taj tempo mnogo bolje nego što sam mislila, jer brinem o zdravlju i trudim se da se zdravo hranim. Srećom, i kada se ugojim, ja otprilike isto izgledam, ali moram priznati da to teškom mukom održavam – rekla je najpre pevačica koja je potom otkrila da je ponosna na svoj dosadašnji uspeh.

– Jako sam zadovoljna kako je prošao moj prvi album. Mislim da se rad uvek isplati, svačija karijera je puna uspona i padova, uverena sam da se sreća zaslužuje. Moja karijera nije išla uvek uzlaznom putanjom, ali ja učim da budem zadovoljna i zahvalna. Ozbiljan sam radoholičar – rekla je pevačica, koja je potom priznala da je svojevremeno razmišljala da odustane od pevanja.

– Tokom proteklih godina nagledala sam se tuđih uspona i padova, dok sam ja stagnirala. Patila sam u tom periodu, dolazila sam u iskušenje da odustanem od svega. Mislila sam – kako je moguće da stojiš u mestu i dalje i gledaš kako drugi prolaze pored tebe. Međutim, na kraju kao nagrada za sav rad dođe veliki uspeh. Iako sam često sumnjala u sebe, uvek me je na estradi održavala ljubav prema muzici i uverenje da sam za ovaj posao stvorena – poručila je Tairovićeva, koja je otkrila da joj za razliku od poslovnog, na ljubavnom planu ne cvetaju ruže.

– Momci nemaju prilike da mi priđu, jer se nigde ne krećem. Ne izlazim po klubovima, čak ni na plaže nisam išla. Nekada mi fali ljubav, ali ja sam u emotivnom životu sve radila kako ne treba. Kao jako mlada sam imala ozbiljne veze, a sada kada je vreme da razmišljam o tome, ja nemam nikoga. Iskreno, nemam preterano ni volju za to. Skroz sam pogrešila kada je ljubav u pitanju, sve sam kontra uradila. Mislim da se nikada neću udati – zaključila je ona.

Iako se mnoge njene kolege žale na incidente koje doživljavaju na nastupima, Tea je istakla da nikada nije imala problem s gostima.

– Prihvatila sam nadimak kraljica bakšiša. Nisam imala neprijatnosti na nastupu, ja sam osoba čiji je posao da animiram ljude. Nemam problem s pijanim gostima i ne plašim se incidenata – rekla je ona.

Pevala bih na Paradi ponosa

Tea je istakla da podržava ljudska prava i različitosti, te da bi rado zapevala na Paradi ponosa.

– Naravno da bih nastupala na Paradi ponosa. Jako sam tolerantna i poštujem sve različitosti. Uvažavam tuđe izbore i rado bih pevala tamo – objasnila je.

Tea Tairović sada je napravila mali predah od obaveza.

Pevačica boravi u Turskoj, gde uživa u sunčanim danima.

Na svom Instagram profilu podelila je fotografiju sa odmora.

https://www.instagram.com/p/CipfhP0KZn3/

Tea ja pozirala na plaži u belom bikiniju i oduševila svoje pratioce.

Tea Tairović danas ponosno nosi titulu kraljice bakšiša, a njene pesme na Jutjubu broje i po 80 miliona pregleda. Međutim, koliko je težak bio njen put do uspeha, pevačica je sada priznala kada se prisetila svojih početaka i poslovnih neuspeha.

BONUS VIDEO:

Izvor: Espreso

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner