Background adbanner
calendar

Nedelja 13. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SVAKI PETI MUŠKARAC JE PRIKRIVENI GEJ, OTKRIVAJU ISTRAŽIVANJA?! SMRŠALA 40 KILOGRAMA BEZ GLADOVANJA! Nikolina Kovač otkrila šta jede svakog dana „UVEK IMA NEŠTO NEKO DA SLAŽE…“ Tiktokerka o Baki Prasetu i Anji Bla, koja je OPLELA po njoj (VIDEO) SKARLET JOHANSON DOŽIVELA NERVNI SLOM! NAŠA PEVAČICA SE SKINULA U ŠESTOJ DECENIJI! Skinula se u kupaći i pokazala HOT TELO (FOTO) “NE RAZUMEM VERIDBU!” Iva Štrljić u Pretresu: “Ne bih volela da neko klekne ispred mene!” OVO JE KUĆA LEPOG MIĆE! Stara je 180 godina, otkriveni detalji u vezi kupovine (FOTO) „NISAM TA ŽENA KOJA SE SVESNO ODLUČILA DA NE POSTANE MAJKA” Iva Štrljić progovorila o potomstvu! „LEGLI SMO, A ONDA MI JE REKLA DA SE RAZVODIMO“ Petar Mitić šokirao priznanjem o Ivani Pavković STEFAN KORDA HITNO NAPUŠTA SRBIJU! Pakuje kofere i ODLAZI, ne može više da izdrži „PONOSAN NA CELU EKIPU HYPE BH NA POSTAVLJANJU STANDARDA…“ Saša Mirković o novoj seriji „Bos’ il’ hadžija“, koja će oduševiti gledaoce! (FOTO) ŽIVOT KAO FILM! Aleksandra Subotić zaboravila na PREVARU i sad živi kao MILIONERKA! (FOTO) „NISU MOGLI ZAJEDNO…“ Objava ćerke Goce Božinovske bacila sve u rebus ŠTA MOŽE DA SE DESI APARATIMA KADA GRMI? Obavezno ih iskjučite – evo zašto! „ON IMA NEKI PROBLEM“ Maja Marinković BRUTALNO o Filipu Caru, pozliće mu zbog njenog priznanja RUSIJA ULAZI U NOVI RAT?!

VELIKI PREOKRET: Vraća se Beovizija!

Objavio: RHT
13/10/2021 1:32 PM

 

Poslednjih dana podigla se opšta pometnja u medijima oko festivala Beovizija. Kako je prvobitno objavljeno popularni muzički festival prvobitno je otkazan, o čemu je „HYPE“ portal več pisao, a danas je pukla kao bomba vest da će Beovizije ipak na kraju biti.

Megaton produkcija raspisala je danas konkurs za prijem novih kompozicija koje će učestvovati na muzičkom festivalu „Beovizija 2022“.

Svi zainteresovani autori i izvođaći mogu poslati svoje kompozicije od danas 13.10.2021  do 1.decembra 2021. godine, a najboljih 36. pesama učestvovaće na festivalu podeljeni u dve takmičarske večeri.

Nakon dva polufinala po sistemu Evrovizije, u velikom finalu ostaće šesnest najboljih pesama, a poobednika festivala Beovizija kog će izabrati publika SMS glasanjem čeka nagrada od neverovatnih 50.000 evra.

 

Beovizija Promo

Drugoplasiranu i trećeplasiranu kompoziciju takođe čekaju vredne novčane nagrade u iznosu od 30.000 evra, i 20.000 evra, promocija i jedinstvena prilika da pesme postanu festivalski hitovi koje će slušati ne samo Srbija nego i celi region.

Sve što budući takmičari treba da urade je slanje demo snimka sa prijavom, na mail adrsu Megaton produkcije: beovizija@megaton.rs a selekciona komisija će najboljih 36. pesama kvalifikovati za takmičarski deo koji će biti održan u februaru 2022. godine.

Važno je napomenuti svim potencijalnim takmičarima Beovizije je da, pesme poslate na konkurs ne smeju biti ranije javno izvođene ili poslate na neki drugi festival.

Detaljnije informacije o Beoviziji 2022. svi zainteresovani mogu pronaći na zvaničnom sajtu Megaton produkcije: www.megaton.rs/beovizija

Povodom predstojeće Beovizije Megaton produkcija je izdala i zvanično saopštenje za javnost u kome ističe da je potreba za Beovizijom proistekla zbog širenja dobre muzike kroz festival.

Zvaničmo saopštenje Beotona o predstojećoj Beoviziji prenosimo u celosti:

Megaton produkcija je osnivač i vlasnik festivala Beovizija. On je nastao 2003 godine kad RTS i nije imao pravo da pošalje predstavnika na Evroviziju koja je takodje privatni festival samo na Evropskom nivou. Prvi pobednik Beovizije bio je Toše Proeski i tada je RTS bio samo emiter. Kad je EBU odnosno organizator Evrovizije dozvolio RTS-u da učestvuje Megaton produkcija je uz naknadu prepustio samo licencu RTS-u za odabir žirija, učesnika a mi smo radili izvršnu produkciju. Tako je bilo dugi niz godina i Beovizija je uvek bila lep festival. Nakon dolaska Olivere Kovačević na mesto urednika za zabavni i sportski program počinju problemi oko nameštanja učesnika i ponednika Beovizije. Licenca koju je RTS imao je istekla prošle godine i mi ne želimo da više učestvujemo u tim izakulisnim radnjama tj. da ime našeg renomiranog festivala Beovizija unižava jedna žena koja svojom bahatošću zbog lične koristi zloupotrebljava kompletnu muzičku i sportsku redakciju a samim tim i celi RTS. 
Megaton je odlučio da sve dok se na čelu zabavno rekreativne i sportske redakcije nalazi ova korumpirana žena ukine licencu RTS-u i pređe na drugu televiziju sa nacionalnom frekvencijom kao emiterom. Beovizija kao najveći muzički festival u regionu će nastaviti svoju misiju širenja dobre muzike na čijoj će sceni uvek biti najbolji izvodjači sa najbolje odabranim pesmama.


AUTOR: HYPETV.RS

Tagovi:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner