Teniser Stanislas Vavrinka plasirao se u treće kolo Australijan opena uz veliki spektakl.

Švajcarac je smogao snage da odigra maratonski meč koji je trajao četiri i po sata, u pojedinim trenucima se okliznuo, što je nasmejalo publiku, ali 40-godišnji teniser se nije predavao i na kraju je slavio protiv Francuza Artura Geu rezultatom 3:2, po setovima 4-6, 6-3, 3-6, 7-5, 7-6 (10-3).
„Dobro sam se zabavio, dali ste mi veliku energiju. Nisam više mlad, potrebna mi je ta energija“, rekao je Sten nakon meča.

On je najavio da će ovo biti verovatno poslednji put da igra na ovom prestižnom turniru, na kome je podigao šampionski pehar 2014. godine.
Jedan detalj tokom meča je posebno nasmejao publiku, kada je uzeo pivo koje je nekome palo na teren i potom ga vratio.
„Ispalo vam je pivo na početku, pa bih sada mogao da dobijem jedno. Mislim da sam zaslužio pivo“, rekao je Vavrinka kroz smeh.
Hypetv.rs/K.K
GLEDAJTE NAS!

ZLATNI JUBILEJ VESNE ZMIJANAC

foto: Promo
Muzička diva Vesna Zmijanac sprema spektakl za pamćenje u Beogradskoj Areni. Legendarna pevačica nastupiće 14. maja 2026. godine. Sa početkom u 20.30 časova.
Ovaj koncert biće svečana proslava njene bogate karijere.
Dođite da zajedno zapevamo najveće hitove Vesne Zmijanac, pevačice koja punih 50 godina publici pruža dobru pesmu i velike hitove poput: “Jorgovani”, “Svatovi”, “Kunem ti se životom”, “Nevera moja”, “Sto života”, “Ovo u grudima” …. Ne propustite koncert koji već obećava da će biti nešto posebno!
Datum: 14. maj 2026.
Mesto održavanja: Beogradska Arena
Organizator: Hype Entertainment
Prodaja ulaznica: Tickets.rs
KARTE MOŽETE KUPITI OVDE.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!