Background adbanner
calendar

Petak 5. Septembar, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
SADA I OVDE! Čuvena BARBARA O’NEILL progovorila o svim VAŽNIM ZDRAVSTVENIM PITANJIMA – gledajte nas! LEPI MIĆA NAPRAVIO KARAMBOL ZBOG ĆERKE! „E nemoj da mi spominješ ćerku, majmune jedan, p**aču k….“ VAŽNO OBAVEŠTENJE! Surčin danas bez gasa od 9 do 15 časova! VELIKA ZEBNJA NA MARAKANI! Legenda Crvene zvezde primljena HITNO u bolnicu! STIVEN SIGAL NA FORUMU SA PUTINOM! Popularni glumac će govoriti o miru i prosperitetu! PRIPREME ZA VOJNU PARADU SU POČELE! Vojni avioni nadletaće Beograd od danas do 20. septembra! NOVI ZEMLJOTRES POGODIO KAMČATKU! Uvedeno vanredno stanje! DANAS GORIMO! A za vikend nam stiže preokret vremena! ZVEZDINA OBJAVA USRED NOĆI! Izabran NOVI kapiten! Evo ko MENJA Lazića! DNEVNI HOROSKOP ZA PETAK, 5. SEPTEMBAR! Bikovi će se pomiriti sa PORODICOM, a ovaj znak će doživeti EMOTIVNI SLOM OVO SU 8 JASNIH ZNAKOVA DA JE ŽENA NESREĆNA U BRAKU! Jako su OČITI, a svi ih ZANEMARUJU ŠOKANTNO! MATORA OTKRILA DA JE BILA U VEZI SA UDATOM PEVAČICOM: „Njen muž me je odveo na razgovor“ KOJI MUŠKARCI PO HOROSKOPU IMAJU NAJVEĆE POLNE ORGANI! Ovi znakovi su izrazito OBDARENI STANIJA ULAZI U RIJALITI SA NJIM! Imala je POSEBAN USLOV, svi će se iznenaditi KO JE U PITANJU EVO KOLIKO KOŠTA DRES NIKOLE JOKIĆA U NJUJORKU ZA VREME EUROBASKETA! Cena će vas IZNENADITI EVO KAKO DANAS IZGLEDA DR IGGY! Harao je devedesetima, a sada se pojavio na događaju u NESVAKIDAŠNJEM IZDANJU (FOTO)

GOL! JOVIĆ IZVUKAO SRBIJU! „Orlovi“ u 95. minutu izjednačili protiv Slovenije i ostali u igri!

Objavio: RHT
20/06/2024 4:59 PM

Gol!

FOTO TANJUG

Srbija igra protiv Slovenije na EURO 2024! Otišli su u Nemačku s pesmom iz čuvenog serijala „Povratak otpisanih“. Međutim, oni ne smeju da budu otpisani.

Ne mogu da se stope u to sivilo crno-belih rolni iz sedamdesetih godina. Moraju Orlovi da pobede ako žele da prođe grupu C na EURO 2024 i tu nema više kalkulacija.

Gol! 90+5′ – GOL! Luka Jović donosi 1:1!

Ivan Ilić je odlično centrirao iz kornera, a onda je nebeski skok izveo napadač Milana i tako doneo prvi bod na Evropskim prvenstvima. 

Heroj Srbije je Luka Jović koji je u poslednjem minutu doneo bod Srbiji i ostavio nas u igri za prolaz u osminu finala.

Luka Jović je strelac, nakon kornera sa desne strane!

FOTO TANJUG

Utakmicu u Minhenu prati i lepša polovina Luke Jovića – Sofija Milošević.

U premijernom meču reprezentacije Srbije na ovogodišnjem Evropkom prvenstvu koje se održava u Nemačkoj, „orlovi“ su poraženi od selekcije Engleske minimalnim rezultatom 0:1, a već danas pulene selektora Dragana Stojkovića očekuje, možda i ključni meč protiv Slovenije koji će u mnogome odraditi i sudbinu našeg nacionalnog tima.

Piksi najavio ofanzivu za Slovence

Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi najavio je na konferenciji za medije ofanzivu na Slovence.

-Mi sutra izlazimo na teren da se borimo, svidelo se to vama ili ne. Sloveniju treba da dobijemo, to je cilj. Nećemo sigurno ići sa razmišljanjem o drugom rezultatu, e sad… Biće dobra utakmica, to je sigurno, atmosfera takođe, prava fudbalska, biće dosta Sloveaca, biće Srba i to je lepo. Verujem da će posle zajedno otići na pivo, pa ko pobedi pa neka plati. Biće dobro, radujemo se, ali cilj je da pobedimo – istakao je Stojković.

Hypetv.rs/E.B.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner