“UOBRAZILA SE OD KAKO JE UŠLA U VEZU SA MUKIJEM” Komšije OPLELE po Tanji Savić zbog veze sa Mukijem, pa otkrile nepoznate detalje o NJENOJ PORODICI
“UOBRAZILA SE OD KAKO JE UŠLA U VEZU SA MUKIJEM” Komšije OPLELE po Tanji Savić zbog veze sa Mukijem, pa otkrile nepoznate detalje o NJENOJ PORODICI
Tanja Savić je nakon što se udala za Dušana Jovančevića i preselila u Australiju, privremeno zapostavila svoju muzičku karijeru i dom u selu Radinac, blizu Smedereva.
Ipak, tokom tog perioda uložila je značajnu količinu novca u renoviranje porodične kuće, koja je postala prepoznatljiva svima koji prolaze kroz njeno selo. Kuća je nedavno ofarbana, a unutrašnjost je gotovo potpuno renovirana.

Iako Tanja sada češće dolazi u svoj dom, njen sinovi Maksim i Đorđe provode mnogo vremena tamo. Dok su zbog svojih obaveza često na različitim lokacijama. Komšije je hvale zbog njenog ponašanja, iako ima onih koji smatraju da se pevačica promenila otkako je u vezi sa pilotom.
– Tanju svi znamo ovde u kraju. Naravno da imamo samo lepe reči za nju, a u poslednje vreme je često i viđamo. Bio je i ovaj njen novi dečko, ali oni uvek gledaju samo svoja posla. Nikad se nešto ne zadržavaju previše na ulici. Tanja se uvek javi ljubazno, ali čini se i kao da se malo uobrazila otkako je sa njim – rekao je jedan komšija za domaće medije i dodao:

– Tanja stvarno mnogo vodi računa o deci, a tu joj pomaže naravno i cela porodica. Svi brinu i vidi se da je srećnija nego što je bila, tako naravno i treba.
POSLE 15 GODINA MIROSLAV ILIĆ SE VRAĆA U ARENU ZAGREB! “Nema dana kad me neko iz Hrvatske ne zove na nastupe”
Na velikoj pozornici Arene Zagreb pridružiće mu se veliki orkestar. Ali i nekoliko slavnih gostiju, koji se drže u tajnosti do poslednjeg dana. A sve kako bi se ova dugoiščekivano veče zaista mogla nazvati spektaklom. Tom prilikom će Miroslav Ilić u Zagrebu proslaviti više od 50 godina uspešne karijere kao što je nedavno napravio u Beogradu.
“Biće to noć puna sećanja jer su već tri generacije stasale uz moje pesme. Jedan sam od retkih izvođača kojem na koncerte dolaze deca, roditelji, bake i dede. Svi žele da zapevaju i popiju. A kad vidim takvu publiku ispred sebe, meni to daje snagu da poletim. Publika me pomlađuje i koliko god imao godina, pevaću i u dubokoj starosti. Dok me god glas bude služio i dok me ne iznesu s pozornice”, istakao je čuveni pevač.
Sada već davnih godina, sedamdesetih i osamdesetih Miroslav Ilić bio je seks simbol bivše Jugoslavije. Kao stariji kolega uveo je mnoge današnje zvezde u svet estrade. Sa Zdravkom Čolićem se još pre 40 godina takmičio ko će imati više obožavateljki i koncerata. Danas, kad je već deda, prilaze mu i dalje žene svih generacija.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.
HypeTV/Blic/I.R.
PRATITE NAS
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.