
U večerašnjoj emisiji „Pretres“ na Hype televiziji gostuje pevačica Jelena Gerbec, koja otkriva sve što je dugo čuvala za sebe.
U iskrenoj ispovesti za emisiju, Jelena je govorila o ljubavi, porodici, gubicima i izazovima kroz koje je prošla, bez ulepšavanja i cenzure.
Takođe se osvrnula i na neprijatnu situaciju na jednom nastupu, kada joj je prišao muškarac, uhvatio je za kosu jer nije otpevala pesmu koju je tražio i izvređao, nakon čega je ona počela da plače.

– Imala sam na svirci jednu situaciju gde nisam otpevala pesmu u trenutku kada je gost želeo. To nije bilo zato što nisam htela, već zato što su kolege muzičari svirale ono što im pevač kaže, a ne ono što sam ja želela, jer je to bio njegov bend. Pesma je bila… ne mogu sada da se setim, neka glupa, ali nije bilo do mene, čovek je stvarno platio – istakla je ona, te dodala:
-Onda je prišao, uhvatio me za kosu i rekao: ‘Ja takve kao ti plaćam po 50 evra u Beogradu.’ Tada sam se zgrozila i prestravila, nisam ni sama znala kako se osećam, bilo je grozno, jadno, i počela sam da plačem. Domaćini su odmah odreagovali, izveli ga napolje i svi su mi se izvinjavali. Naglasili su da je takav i da je uglavnom problematičan – naglasila je Jelena.
-Stvarno nije bilo do mene, pokušavala sam sto puta da kažem: ‘Ajde, daj, tražio je čovek.’ On je prilazio, pogledao me, a ja mu kažem: ‘Evo, sad će,’ i stvarno, kad vidi da izgleda da ga kuliram ili da neću, razumem i njega – ispričala je pevačica neprijatnu situaciju
CELU EMISIJU POGLEDAJTE U PRILOGU ISPOD:
PROČITAJTE JOŠ:
GUSTA MAGLA PROGUTALA BEOGRAD! Građani upozoreni, prst pred okom se ne vidi!
Hypetv.rs/E.B.
Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!
ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM.

Muzička diva Vesna Zmijanac sprema spektakl za pamćenje u Beogradskoj Areni. U saradnji sa prestižnom Hype produkcijom, legendarna pevačica nastupiće 14. maja 2026. godine. Sa početkom u 20.30 časova.
Ovaj koncert biće svečana proslava njene bogate karijere koja traje više od četiri decenije. Hype produkcija planira produkcijski nivo koji nadmašuje sve što je dosad rađeno.
Najsavremenija scenografija, impresivni vizuelni efekti, orkestar pod dirigentskom palicom vrhunskih muzičara i iznenađenja koja se kriju za specijalnu noć. Samo su delić onoga što publiku očekuje.
Zabeležite datum – 14. maj 2026. Beogradska arena.