UHVAĆENA BIVŠA DEVOJKA MILOŠA BIKOVIĆA! Privedena na moskovskom aerodromu!
UHVAĆENA BIVŠA DEVOJKA MILOŠA BIKOVIĆA!
Poznata ruska glumica Aglaja Tarasova privedena je na moskovskom aerodromu Domodedovo nakon što je kod nje pronađeno 0,38 grama narkotika, javlja agencija RIA Novosti, pozivajući se na izvor iz bezbednosnih službi.

Prema dostupnim informacijama, protiv Tarasove je već podnet zahtev sudu za određivanje mere pritvora. Kako navodi izvor, istražitelji nameravaju da zatraže kućni pritvor za Tarasovu u slučaju šverca droge.
Glumica se sumnjiči za krivično delo po članu 229.1, stav 1 Krivičnog zakonika Rusije, koji se odnosi na krijumčarenje narkotika, psihoaktivnih supstanci, njihovih prekursora ili analoga, a za koji je zaprećena kazna od tri do sedam godina zatvora.
Za sada nije bilo zvaničnih komentara glumice ili njenog pravnog tima.
Darija Aglaja Tarasova je rođena 18. aprila 1994. godine u Sankt Peterburgu, a ćerka je poznate ruske glumice Ksenije Rapoport i biznismena Viktora Tarasova.
Značajnu ulogu ostvarila je u filmu „Led“ („Ice“, 2018), gde je glumila Nađu Lapšinu, zajedno sa srpskim glumcem Milošem Bikovićem sa kojim je, prema pisanju medija, bila u dvogodišnjoj vezi. Za ovu ulogu osvojila je prestižnu nagradu Zlatni orao za najbolju glumicu.
Hypetv.rs/Tanjug/J.V.
VELIKI KONCERTI MIROSLAVA ILIĆA!
- Datum: 10.12.2025 / 11.12.2025.
- Mesto: Plava dvorana, Sava Centar
- Organizator: Hype Entertainment
KARTE MOŽETE KUPITI NA OVOM LINKU!

VELIKI KONCERT MIROSLAVA ILIĆA!
Miroslav Ilić, jedan od najistaknutijih izvođača na muzičkoj sceni, prirediće nezaboravan koncert u zagrebačkoj Areni 18. oktobra 2025. godine. Sa početkom u 20 časova. KARTE NAĐITE OVDE.