utorak, 13. jan 2026.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: „U 7. GODINI DOBIO SAM PRVE NAZNAKE NEČEGA ČUDNOG“: Mateja Matijević u detinjstvu saznao da ima TUMOR, do kraja života će morati da pije TERAPIJU
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • KULTURA
  • POLITIKA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2026 Hype TV
Home » “U 7. GODINI DOBIO SAM PRVE NAZNAKE NEČEGA ČUDNOG”: Mateja Matijević u detinjstvu saznao da ima TUMOR, do kraja života će morati da pije TERAPIJU
NEWSSHOWBIZ

„U 7. GODINI DOBIO SAM PRVE NAZNAKE NEČEGA ČUDNOG“: Mateja Matijević u detinjstvu saznao da ima TUMOR, do kraja života će morati da pije TERAPIJU

19.07.2022 | 17:43
NEWS SHOWBIZ
Vreme čitanja 3 min.
Podeli

Bivši zadrugar Mateja Matijević bio je gost Stefana Usiljanina u emisiji „Pretres“, a tom prilikom govorio je o nepoznatim detaljima iz svog života.

Foto: Hype

Mateja je tokom razgovora otkrio i da se suočio sa zdravstvenim problemom još u detinjstvu, kada mu je prepisana terapija koje mora doživotno da se pridržava.

– Ja sam u sedmoj godini života dobio prve naznake nečega čudnog. Prvo smo mislili da sam prehlađen jer sam non stop išao u toalet, međutim, onda sam na svakih 10, 15 minuta počeo da pijem vodu, mokrio sam noću u krevet, ali tada sam već imao sedam godina, nisam bio mali da bi se to dešavalo. Otišao sam na Institut za majku i dete gde mi je ustanovlje problem koji je uzrokovao benigni tumor na mozgu na hipofizi koji blokira njen rad – počinje svoju priču Matija u emisiji Pretres na Hype televiziji i dodaje:

– Ja sada kod sebe imam tu svoju terapiju koju sam koristio i u Zadruzi. Ja do kraja života na svakih osam sati moram da pijem po jednu hormonsku tabletu koja mi vraća organizam u normalno funkcionisanje. To su možda i neke stvari zbog kojih ja i nisam smeo da uđem u rijaliti jer ne smem da se nerviram, ne smem da imam stres jer je meni neki stres prouzrokovao taj problem. Ja se nikada nisam konsultovao sa svojim lekarom da li smem da uđem u rijaliti, tek sad tokom pete sezone kada sam izašao na kratko jer sam imao povišen pritisak rečeno mi je da ne smem da budem tamo jer moram da imam raznovrsnu ishranu – kaže Matijević i otkriva kako je njegova porodica reagovala kada je saznala da ima tumor na mozgu:

– Naravno da je ceo taj period svima teško pao, nije mi taj period mog detinjstva u lepom sećanju. Prvo nisu znali šta mi je, potom su mi radili razna neka ispitivanja dok nismo uspostavili redovnu terapiju koju pijem evo već 18 godina – zaključio je bivši zadrugar u emisiji „Pretres“.

O čemu je još Mateja razgovarao sa voditeljem Stefanom Usiljaninom, pogledajte u videu:

 

OZNAKE:BolestemisijaMateja MAtijevicpretresStefan Usiljanin
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava U NOVOM IZDANJU EMISIJE CITY HYPE SAZNAJTE: Zašto Emir Aličković traži devojku preko konkursa? (VIDEO)
Sledeća objava PRIČA SE DA SU RASKINULI: Maja Marinković se odmah oglasila ,,Ovo je neki totalno drugi svet“
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

ŽIVOT DEJANA MILIĆEVIĆA NIJE MAZIO: Otac ga je napustio kada je imao 20 meseci! Evo u kakvom je odnosu sa polubraćom

CRVENA ZVEZDA JE SLAVILA, ALI OBRADOVIĆ NIJE ZADOVOLJAN! „Ako hoćeš da igraš agresivno, moraš da praviš taktičke faulove“

ĐANI PRUŽIO PODRŠKU ACI LUKASU! Pevač se dotakao i ljubavne priče Mine Kostić! EVO KAKO KOMENTARIŠE AKTUELNOSTI NA ESTRADI

STRAŠNA NESREĆA KOD BEOGRADA: Povređeno više osoba, među njima i deca!

POSLE 13. JANUARA VIŠE NIŠTA NEĆE BITI ISTO! Tri horoskopska znaka promeniće svoj život iz korena i uticati na druge!

AKO VAM LEDENICA PADNE NA AUTO, DOBIJATE ODŠTETU I DO 300.000 DINARA!

Ne propustite

OPA SHOW NA HYPE TELEVIZIJI: Potpuno nova dimenzija zabave! KAKO BAJKERI MUVAJU?!

SHOWBIZ VESTI

DECENIJE ELEGANCIJE: Hype objektiv otkriva da Leontina Vukomanović ne menja lepotu ni posle 26 godina!

SHOWBIZ VESTI

ACA KOS KONAČNO PRIZNAO DA LI JE ZALJUBLJEN! Nema više šta da krije, istina je tu (FOTO)

SHOWBIZ VESTI

DRAMATIČNI PREOKRET! Srbija pobedila Španiju u drugom kolu Evropskog prvenstva u Beogradu!

SPORT VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2026 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?