
U rijalitiju nedavno je došlo do fizičkog sukoba između Maja Marinković i Aneli Ahmić. Sve je počelo žestokom raspravom tokom koje su pale teške reči i uvrede, a tenzija je iz minuta u minut rasla.
Situacija je ubrzo eskalirala, pa su učesnice prešle sa verbalnog na fizički obračun, te je došlo do guranja, čupanja i udaraca, dok su ostali takmičari pokušavali da ih razdvoje i spreče veći incident.
Naime, povodom ovog događaja oglasila se i Anelina sestra, Sita Ahmić, koja je otkrila da je policija pre nekoliko meseci intervenisala u rijalitiju, i to zbog Aneli i Asmina Durdžića.

– Ja sam počela da kontaktiram sa tužilaštvom u Rumi, ali oni nažalost nisu poduzeli neke konkretne mere, osim jednom kada je došla policija u Šimanovce i kada je Aneli na svoju ruku potpisala papir da joj Asmin nije radio ništa. Asmin joj je radio svašta, ona je izmanipulisana i potpisala je – rekla je Sita, a onda je ispričala šta je usledilo dalje:
– Nakon toga, svaki put kada sam pokušavala da reagujem sve je bilo teže, a sada je jako teško. To je jedan od problema zbog čega je ovo sve sporo, jer se koristi ta situacija gde je ona bila izmanipulisana. Lako je manipulisati sa njom koja je bila totalno psihički nestabilna. Ja sam lično pričala sa tužiocem, više puta. Jedna stavka je bila šta se događa Aneli, a druga stavka su bile pretnje ubistvom. U više navrata sam lično, telefonom, kontaktirala sa tužiocem koji je meni zadnji put rekao da je slučaj prebačen i da čekaju da se nešto preduzme po tom pitanju.
Mnogi su govorili da Sita ne mari za svoju sestru, a ona je sada rešila da se obrati tim ljudima.
– Da li mislite da se ja stvarno pravim idiot na sve ono što se dešava mojoj sestri? Zadnji put vam kažem, zaista sam ozbiljna, takve poruke i komentare ne želim više da vidim. Svako ko tako napiše znam kako ću reagovati – oštro je stavila do znanja.
Hypetv.rs/M.K.
ZLATNI JUBILEJ VESNE ZMIJANAC

foto: Promo
Muzička diva Vesna Zmijanac sprema spektakl za pamćenje u Beogradskoj Areni. Legendarna pevačica nastupiće 14. maja 2026. godine. Sa početkom u 20.30 časova.
Ovaj koncert biće svečana proslava njene bogate karijere.
Dođite da zajedno zapevamo najveće hitove Vesne Zmijanac, pevačice koja punih 50 godina publici pruža dobru pesmu i velike hitove poput: “Jorgovani”, “Svatovi”, “Kunem ti se životom”, “Nevera moja”, “Sto života”, “Ovo u grudima” …. Ne propustite koncert koji već obećava da će biti nešto posebno!
Datum: 14. maj 2026.
Mesto održavanja: Beogradska Arena
Organizator: Hype Entertainment
Prodaja ulaznica: Tickets.rs
KARTE MOŽETE KUPITI OVDE.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!