Background adbanner
calendar

Ponedeljak 14. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Ko su predloženi ministri za novu Vladu Srbije!? OGLASIO SE MUP: U Srbiji 26.671 prekršaj prekoračenja brzine za 7 dana SVE JE SPREMNO! UZBUĐENJE MEĐU TAKMIČARIMA RASTE – USKORO OTKRIVAMO KO JE U ŽIRIJU! “HVALA BOGU ŠTO NEMAM DECU” Pevačica na METI OSUDA ZBOG IZJAVE, ono što je REKLA ŠOKIRALO JE NACIJU, da li je MOGUĆE? Tokom praznika krv možete donirati ovde! Humanost na delu Za uskršnje praznike radiće dežurne pošte u većim gradovima i graničnim prelazima “OGROMNO INTERESOVANJE ZA AUDICIJU, A NISMO NI POČELI…” Saša Mirković objavio DELIĆ ATMOSFERE iz Banja Luke POČELA AUDICIJA ZA HYPE ZVEZDE U BANJA LUCI! Evo kako da se PRIJAVITE AKO DO SAD NISTE! SLOBODA MIĆALOVIĆ NA SUDU! Počelo suđenje zbog napada na glumicu! ONI VIŠE NEĆE BITI MINISTRI! Evo ko sve ostaje bez fotelje OPŠTA POMETNJA! POČELA AUDICIJA ZA “HYPE ZVEZDE” U BANJA LUCI! Ogromni redovi, kandidati uzbuđeni! Zašto se preporučuje zamrzavanje jajnih ćelija?! Evo ko bi morao ovo da uradi GREH IZ MLADOSTI JE CEO ŽIVOT PROGONI! Zlata Petrović iskreno o teškom periodu iz mladosti: Sa 16 godina tražila pomoć majke, a lekar RIZIKOVAO ZATVOR, otkriveni ŠOK DETALJI! Romski horoskop! Velike promene i životne transformacije “AKO SE NE JAVIM POSLE OVIH STORIJA, ZNAJTE DA ME JE UBIO”: Kristina Spalević objavila NIZ FOTOGRAFIJA! OTAC AVE KARABATIĆ O PRIČI DA JE HOMOS*KSUALAC, njegov ODOGOVOR ŠOKIRAO JE SVE

TRPELA SAM PSIHIČKO I FIZIČKO NASILJE: Jami progovorila o školskim danima i traumama iz detinjstva!

Objavio: RHT
16/12/2022 1:00 PM

Ona je bila veoma uspešna gimnastičarka, a deca su je gledala sa prezirom ljubomore

Foto: Screenshot Youtube

Pevačica Jasna Milenković Jami pričala je otvoreno o nasilju koje je proživljavala u školi.

Ona je bila veoma uspešna gimnastičarka, a deca su je gledala sa prezirom ljubomore, pa su je maltretirali fizički i psihički.

– Imala sam probleme u osnovnoj školi, jer je cela ustanova bila okićena mojim slikama, pošto sam u mladosti bila četvorostruka prvakinja države i izvanredna gimnastičarka. Deca su jako surova, a kada su takvi onda su pravi sadisti. To je ljubomora, ne mogu da podnesu da je neko u njihovoj glavi iznad njih. Trpela sam i fizičko i psihičko nasilje u školi. Doduše, nisu deca kriva, iza svakog lošeg deteta stoji roditelj – rekla je Jami, pa nastavila:

Foto: Printscreen

– Moraju da se uvedu strožije kazne. Mi možda imamo dobar zakon, ali nema ko da ga sprovodi. Definitivno mora da se radi na tome, jer je već otišlo mnogo daleko i da su deca ugrožena. Niko se ne bavi sa njima u smislu prave zaštite, uvek to pravdaju sa dečijim vragolijama. Kakve vragolije, od malena se vidi ko će biti delikvent, ali se žmuri i gura to pod tepih.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs/alo.rs

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner