Background adbanner
calendar

Utorak 10. Jun, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
“SNIMALA SE ZA INSTAGRAM ZA VOLANOM I JELA PLJESKAVICU KADA JE UBILA MOG SINA” Stravična ispovest Dragana Jovovića u emisiji “(NE)DOKAZANI” o smrti svog PETNAESTOGODIŠNJEG naslednika KUPILI STE GORAK KRASTAVAC – VIŠE NE MORATE DA GA BACATE! Ovaj trik mu vraća lep ukus! ŠOKANTNO NAUČNO OTKIRĆE: Žvakanje žvake smanjuje rizik od karijesa! EVO ŠTA SVE TREBA DA SADRŽI PUTNA APOTEKA! Farmaceutkinja sve detaljno preporučila TOM KRUZ UŠAO U GINISOVU KNJIGU REKORDA! Evo koliko puta je glumac skočio sa zapaljenim padobranom! CEO SVET SE OPRAŠTA! Umro Slaj Stoun NATALIJA TRIK FX SE SKINULA U ŠESTOJ DECENIJI Pokazala čime raspolaže i šokirala sve (FOTO) TERZA OTKRIO JEZIVE DETALJE VEZE MILICE I GASTOZA! Veličkovićeva će doživeti NERVNI SLOM! ALEKSA PEROVIĆ POSTAO TATA PO TREĆI PUT! Zna se pol bebe, a tek da čujete ime SPEKTAKL U OSIJEKU I BRISELU! Hrvatska napunila mrežu Češke do vrha, De Brujne rastužio Velšane „MUŠKARAC SE O SVEMU PITA“ Melinu osvojio MOĆNIK IZ SENKE, a nedavno je otkrila pravu istinu o Harisu PROCURILE VRELE FOTKE ĆERKE SAŠKE KARAN Nikada se ne pojavljuje u javnosti, a evo kako izgleda! „MOJA DECA ŽELE DA IMAJU SVOJU DECU ODMAH“ Emina Jahović progovorila o sinovima i bivšem mužu! EDITA SE OGLASILA NAKON SKANDALA NA NASTUPU: „Imam jasne granice kada je u pitanju fizički kontakt…“ BEOGRAD BIO SVEDOK TRAGEDIJE! Koncert Ejmi Vajhaus na Kalemegdanu, samo tri nedelje pred njenu smrt, pamtimo ovako! ANA KORAĆ PODELILA PRELEPE VESTI! Izabranik je odveo na ovu destinaciju – čestitke pristižu jedna za drugom!

TO JE BILA NAŠA GREŠKA: Marko Miljković ispričao kako Luna i on zarađuju, dao savet početnicima

Objavio: RHT
02/08/2022 10:30 AM
Luna Đogani i Marko Miljković odlučili su da, posle učešća u „Zadruzi“, otvore zajednički Jutjub kanal, kako bi svoje fanove obaveštavali o svakodnevnim aktivnostima.

Na taj način stegli su dodatnu popularnost, ali i novac.

– Kao prvo, ne gledamo više na Jutjub kao na naš posao, to je bila greška u startu, ali greška koju ćemo ispraviti, sada na Jutjub gledamo kao na vrstu hobija koji će nam, eto, donositi određenu mesečnu zaradu i na taj način će naša motivacija biti veća – kazao je Marko Miljković.

– Što se tiče uspeha našeg kanala, da, prezadovoljni smo šta smo postigli u protekle dve godine. Iskreno, nismo ni sanjali o ovakvom uspehu i to nam je bas drago – rekao je Miljković za nemazabranjenih.rs.

Marko se osvrnuo i na to što mnogi koji izađu iz rijalitija prvo žele da otvore Jutjub kanal.

– Što se tiče drugih ljudi što otvaraju, nemamo ništa protiv i ne gledamo nikoga kao konkurenciju. Samo moraju da znaju da posao jutjubera uopšte nije naivan i lak kao što se u početku misli, zbog toga pojedinci traju po mesec dva, ali svima želimo uspeh – zaključio je Marko Miljković.

Izvor: blic.rs

BONUS VIDEO:

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner