Background adbanner
calendar

Četvrtak 17. April, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
EVO KAKO DA OFARBATE JAJA POMOĆU ALUMINIJUMSKE FOLIJE! Ova jednostavna tehnika zaludela je domaćice! “IMAO SAM OZBILJAN PROBLEM SA ALKOHOLOM” Raskrinkani šok detalji iz života Peđe Jovanovića, ovo je krio godinama! PROGRAMSKA ŠEMA HYPE TV ZA PETAK 18. APRIL 2025. GODINE! Ne propustite emisiju “SHOWBLIZ” od 22 časa! EVO ŠTA MOŽEMO DA OČEKUJEMO ZA VASKRŠNJE PRAZNIKE: Ovakvo je trenutno stanje na putevima! EVO KOLIKO JE VISOKA ĆERKA DRAGANE MIRKOVIĆ! Ovaj podatak će vas šokirati KONAČNO SE GROBARI RADUJU! Partizan već dgoovorio PRVO POJAČANJE! “U TOM RIJALITIJU SE SAMO JOŠ UB*STVO NIJE DOGODILO! Neke stvari nisu za nacionalnu frekvenciju već za P*RNO SAJT!” Saša Mirković nikad brutalnije o Pinkovom rijalitiju EVO DA LI ĆE TEA TAIROVIĆ DA UZME IVANOVO PREZIME! Pao dogovor, isplivali detalji javno! SVI NA NOGAMA U DOMU FILIPA CARA! On se hitno oglasio u vezi Aleksandrine i njegove ćerke, evo šta se dešava! EVO KADA I GDE SE ODRŽAVAJU AUDICIJE ZA HYPE ZVEZDE! Izašla lista gradova, a gde ćete doći VI? (FOTO/VIDEO) Videnović: Boško Ničić se ne nalazi na listi koju ja predvodim! “LISTA “NE DAMO SRBIJU- ALEKSANDAR VUČIĆ” JE PRIHVAĆENA! Informacije sa lica mesta BIVŠI RIJALITI UČESNIK JAVNO OSRAMOTIO MARKA ĐEDOVIĆA: Otkrio gde ga je VIDEO I ŠTA JE TAMO RADIO, NACIJA FRAPIRANA! EVO KAKO JE NADA OBRIĆ TRI PUTA POBEDILA RAK! Ovo su bili simptomi ODRŽANA PRVA SEDNICA VLADE U NOVOM SAZIVU: Usvojena rešenja neophodna za rad Kabineta premijera Macuta, imenovan i generalni sekretar KORDA NE PRESTAJE DA UHODI ANU! Preklinje je da priča sa njim, postavlja joj samo jedno pitanje!

POZNATI DOMAĆINI MUNDIJALA 2030! Potvrđeno – Saudijska Arabija 2034!

Objavio: RHT
11/12/2024 5:12 PM

Poznati domaćini Mundijala 2030!

Međunarodna fudbalska federacija (FIFA) odredila je danas na svom 76. Kongresu domaćine Svetskih prvenstava 2030. i 2034. godine.

Urugvaj, Argentina i Paragvaj biće organizatori Mundijala 2030. godine, dok je potvrđeno da će četiri godine kasnije šampionat sveta u fudbalu biti održan u Saudijskoj Arabiji.

FIFA
Foto: Profimedia

Svetsko prvenstvo 2030. godine biće održano u Španiji, Portugalu, Maroku, Argentini, Urugvaju i Paragvaju, a 2034. u Saudijskoj Arabiji.

FIFA je zvanično saopštila i potvrdila – Svetsko prvenstvo u fudbalu igraće se u Saudijskoj Arabiji 2034. godine. Jedini su podneli kandidaturu da organizuju Mundijal za deset godina i sada su dobili zvaničnu potvrdu da će se kod njih igrati Svetsko prvenstvo. Ovo takmičenje nastavlja da ide iz krajnosti u krajnost.

Posle Svetskog prvenstva u Sjedinjenim Američkim Državama, Kanadi i Meksiku, imaćemo situaciju gde će se Mundijal 2030. godine igrati u Argentini, Urugvaju i Paragvaju, pa će se onda preseliti u druge tri zemlje na dva kontinenta. Iz Južne Amerike fudbal se seli u Evropu i Afriku, gde će se ostatak Mundijala igrati u Španiji, Portugaliji i Maroku. Tri kontinenta, šest država i takmičenje koje će morati danima, mesecima i možda godinama da se objašnjava.

POZNATI DOMAĆINI MUNDIJALA 2030!

Kada se preživi sve ovo, Mundijal ćemo gledati 2034. godine u Saudijskoj Arabiji. Počeli su nedavno sa svojom ligom da pomeraju granice i delili su novac šakom i kapom, u džakovima.

Privoleli su najveće zvezde poput Kristijana RonaldaNejmaraKarima BenzemuRijada MarezaEngoloa Kantea i mnoga druga velika imena, kao što su srpski igrači Sergej Milinković-Savić i Aleksandar Mitrović.

Sada su dobili čast da ugoste najbolje reprezentacije na planeti 2034. godine!

Hypetv.rs/Tanjug/B.S./

SVE! SAD! VAŠ HYPE TV

ČITAJTE NAS I NA HYPETV KANALIMA WHATSAPPVIBER I TELEGRAM.

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na InstagramuFacebookThreads!

Ostavite komentar

Obavezna polja su označena sa * Vaša adresa neće biti vidljiva drugim korisnicima.

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner