Lazar Čolić Zola i Marija Kulić ratuju godinama zbog Miljane Kulić. Činilo se da se situacija stišala, ali je nova Zolina objava na Instagramu zagolicala maštu mnogima.

Snimao se kako peva stihove Baje Malog Knindže: „Gospođo, gospođo pa to nije fer gospođo, gospođo volim vašu kćer. Iz kuće je bogate to je svršen čin, a šta ću joj ja sirotinjski sin„.
Mnogi fanovi rijalitija su mislili da se obraća bivšoj „tašti“, ali je Zola rekao da to nije slučaj.
„Ove reči nisu nikom namenjene, samo me je pesma insprisala da snimim stori, ništa specijalno. Ne obraćam se Mariji, ne daj Bože da se obraćam toj babetini što iskorišćava vlastito dete za pare. Ona bi sve dala da joj ja budem zet, ali nemoguće je kod Zolandera dobiti dve prilike. Kajne„, izjavio je Čolić.
Kaže kako ga je Miljana zvala pre dva dana sa očevog broja.
„Pričali smo, kaže mi da želi da uđem (u rijaliti) da budemo drugari. Nisam siguran koliko je to moguće“, dodao je Zola.
Hypetv.rs V.M./Informer
Pročitajte i:
ZOLA UCENJIVAO MILJANU KULIĆ?! Marija otkrila stravične detalje: „Smršao je od…“
KONCERT U SC
Legenda domaće narodne muzike, Miroslav Ilić, održaće koncerte u Sava centru 10. i 11. decembra 2025. godine. KARTE PRONAĐITE KLIKOM NA OVAJ LINK.
Mnogobrojna publika je već navikla da, tradicionalno, Miroslav svake godine nastupa u Sava centru. Tada se ore hitovi poput „Nije život jedna žena“, „Pozdravi je pozdravi“, „Polomiću čaše od kristala“…

Ovom prilikom, Ilić se oglasio putem Instagrama i otkrio da ponovo slavi rođendan na bini.
„Prošlogodišnji koncerti ostavili su neizbrisiv trag u mom srcu, a sada vas 10. i 11. decembra 2025. čekam u Sava centru da zajedno pevamo i uživamo kao što samo mi znamo! Ove godine slavimo i moj rođendan, jer šta je rođendan bez pesme, radosti i vas, moje verne publike? Zato, dragi moji, obezbedite svoje ulaznice i pripremite se za još jedno nezaboravno veče!“, istakao je Ilić.