SUTRA BARAJEVO BEZ VODE! Obezbeđene auto – cisterne!
SUTRA BARAJEVO BEZ VODE!
Javno komunalno preduzeće „Beogradski vodovod i kanalizacija“ saopštilo je da će danas bez vode biti deo potrošača u gradskoj opštini Grocka, a sutra deo potrošača u opštinama Zvezdara i Barajevo zbog planiranih radova.

Navodi se da će bez vode do 18 časova ostati potrošači u naselju Vinča, i to u ulicama Dunavski do, Vinčanskom, Beogradskom, Vidovdanskom i Ulicom Miće Stojkovića.
Takođe, bez vode će danas ostati i deo naselja Leštane, od Prvomajske do Dušana Petrovića Šaneta.
Navodi se da će bez vode do 18 časova ostati potrošači na Zvezdari u delu Ulice Velizara Kosanovića, odnosno od Onisima Popovića do Ulice dr Velizara Kosanovića.
Osim toga, bez vode će do 16 časova ostati potrošači u naselju Guncati u gradskoj opštini Barajevo.
Za najnužnije potrebe za pijaćom vodom biće obezbeđena auto-cisterna, a iz ovog preduzeća apeluju na potrošače da pripreme neophodnu zalihu vode za piće i osnovne potrebe.
Hypetv.rs/tanjug/J.V.
GLEDAJTE NAS!

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na Instagramu, Facebook, Threads!