utorak, 25. nov 2025.
  • NAJNOVIJE
  • HOROSKOP
  • HYPE ŽENA
Pretraga
Hype TV
Ad imageAd image
  • Naslovna
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • Rijaliti
  • SPORT
  • HRONIKA
Reading: STRIPTIZETA NAPRAVILA NAJVEĆI EKOLOŠKI ZLOČIN U POSLEDNJIH 50 GODINA: Zakopavala je ove džakove širom zemlje!
Font ResizerAa
Hype TVHype TV
  • NASLOVNA
  • VESTI
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
  • NASLOVNA
  • VESTI
    • DRUŠTVO
    • POLITIKA
    • KULTURA
  • HYPE ZVEZDE
  • SHOWBIZ
  • JET SET
  • RIJALITI
  • SPORT
  • HRONIKA
  • TV PROGRAM
Pratite nas
© 2025 Hype TV
Home » STRIPTIZETA NAPRAVILA NAJVEĆI EKOLOŠKI ZLOČIN U POSLEDNJIH 50 GODINA: Zakopavala je ove džakove širom zemlje!
DRUŠTVONOVORAZNOSHOWBIZSKANDALVESTI

STRIPTIZETA NAPRAVILA NAJVEĆI EKOLOŠKI ZLOČIN U POSLEDNJIH 50 GODINA: Zakopavala je ove džakove širom zemlje!

29.12.2023 | 10:45
DRUŠTVO NOVO RAZNO SHOWBIZ SKANDAL VESTI
Vreme čitanja 2 min.
Podeli

Uspešna preduzetnica, nekadašnja porno zvezda i striptizeta, Bela Nilson, našla se u centru skandala, ali ovog puta ne zbog svojih eksplicitnih snimaka, već zbog otkrivanja njenog prljavog posla.

Foto: Printscreen Youtube

Naime, švedski sud je optužio jedanaest osoba za ono što se smatra potencijalno najgorim ekološkim zločinom u zemlji u pola veka, piše The Guardian.

NMT Think Pink – preduzeće za upravljanje otpadom poznata po svom zaštitnom znaku – ružičastim vrećama za smeće – optužena je za ilegalno zakopavanje i odlaganje desetaka hiljada tona otpada na 21 lokaciji u 15 opština širom Švedske, što su tužioci opisali kao “vrlo ozbiljan zločin“.

Tokom istrage utvrđene su štetni nivoi arsena, dioksina, olova, cinka, bakra i naftnih derivata. Pre tri godine delovi Stockholma bili su obavijeni dimom koji je izazvano požar na napuštenom smetlištu kojim je upravljala tvrtka.

Foto: Printscreen Youtube

U središtu slučaja je uspešna preduzetnica Bella Nilsson – koja je ranije krunisana za “kraljicu smeća” i u međuvremenu je promenila ime u Fariba Vancor.

Kako piše švedski portal Aftonbladet, ona je poreklom iz Irana, a ranije je sriptizeta bila vlasnica erotskog kluba. Priča se da je tokom svoje karijere striptizete provela tri i po godine u zatvoru zbog malverzacija u jednom od klubova čija je bila vlasnica. Izvorno se zvala Isabella Khatibi Ghabagh, a povezivali su je i sa švedskim gangsterima Milom Markovićem i Karlom Serungom.

Foto: Printscreen Youtube

U knjizi ‘Ja, striptizeta‘, koju je objavila 1998. godine, otkrila je kako je sredinom 80-ih kao 16-godišnjakinja iz Irana došla u Švedsku te postala porno zvezda, knjigu je objavila pod četvrtim imenom – Isabella Johansson.

Bella i njen bivši suprug optuženi su za rukovanje znatno većim količinama smeća od dopuštenog i za nezakonito upravljanje, a navodno su izazvali nekoliko požara i izložili stanovnike otrovnom otpadu.

Svi optuženi negiraju delo.

BONUS VIDEO: 

(Hypetv.rs/Alo.rs)

OZNAKE:striptizetaŠvedskaZločin
Podeli
Facebook Whatsapp Whatsapp Threads Email Copy Link Print
Prethodna objava Popović udario na Severinu! Evo šta je sada novo otkrio o njoj
Sledeća objava PROBLEMI U VEZI! Teodora puca od ljubomore, pa brani Bebici da se druži sa Žanom i ostalim devojkama
Nema komentara

Ostavite odgovor Odustani od odgovora

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

Pratite nas

FacebookLike
InstagramFollow
YoutubeSubscribe
TiktokFollow

Najnovije

„SVOJOM MAGIJOM DOTAKLA JE PESME KOJE SAM PEVALA..“ Leontina se javno oprostila od Ljilje Jorgovanović! (FOTO)

„NE PADA MI NA PAMET DA ZBOG STAVA KOJI JE IZNEO VEČERAS SA BOKIJEM RASKINEM UGOVOR!“ Saša Mirković javno odgovorio Jovanovskom! (VIDEO)

EVO KAKO MOŽETE BRZO DA PROVERITE DA LI VAS JE NEKO BLOKIRAO! 3 načina koja rešavaju sumnju očas posla

OVAJ ZDRAVI SLATKIŠ IZ KUHINJE ANE IVANOVIĆ ĆE VAS ODUŠEVITI! Potrebna samo 3 sastojka, a sprema se za 10 minuta! (FOTO)

VELIKO SLAVLJE U DOMU ŠABANOVOG UNUKA: Luka Adžić i njegova supruga PODELILI PREDIVNE VESTI, čestitke STIŽU SA SVIH STRANA! (FOTO)

UŽAS U FRANCUSKOJ! Srušio se avion, ima mrtvih

Ne propustite

„MOGU SAMO DA POŽELIM DA SE SMIRE STRASTI“ Boki 13 o Aci Lukasu i Saši Mirkoviću: „Svako treba da radi ono što najbolje ume“

SHOWBIZ VESTI

„SAŠA MIRKOVIĆ, AKO ŽELI, MOŽE DA RASKINE UGOVOR SA MNOM ZA HYPE ZVEZDE!“ Boki 13 javno progovorio!

SHOWBIZ VESTI

EVO KOLIKO JE MIRZA SELIMOVIĆ NAPUNIO GODINA! Svi su mislili da je pevač mlađi – OVAJ PODATAK ĆE VAS ŠOKIRATI!

SHOWBIZ VESTI

BOKI 13 PROGOVORIO O PRIVOĐENJU ACE LUKASA: „Smatram da grubo klevetanje nije na mestu“

SHOWBIZ VESTI
Prikaži više
2787641c-092d-4dcf-8bd1-654231d30950

ČITAJTE NAS I NA HYPE TV KANALIMA WHATSAPP, VIBER I TELEGRAM

Čitajte Hypetv.rs portal, najbrži portal u Srbiji i regionu sa najvećim rastućim rezultatima i ekskluzivnim vestima. Zapratite nas i na društvenim mrežama Instagram, Facebook, Threads, TikTok!
  • Impresum
  • Politika privatnosti
  • Uslovi korišćenja
  • Kontakt
Pratite nas
2025 © Hype TV
Welcome Back!

Sign in to your account

Username or Email Address
Password

Lost your password?