Background adbanner
calendar

Nedelja 27. Jul, 2025

aktuelno ikonica Aktuelno
Goca Tržan nikad brutalnije: “Kakav tvoj tata, znaš ti šta je on radio“MARINKOVIĆ NA STUBU SRAMA „OVO NEMOJTE DA RADITE BEZ PRISUSTVA ORTOPEDA“ Lukas u svom fazonu pokazao koliki je KRALJ: Mreže gore! (VIDEO) Vučić obilazi Centar za palijativno zbrinjavanje UKC:“ŽAO MI JE ŠTO BI NEKI SKOČILI DA BRANE RUSIJU, PRE NEGO SRBIJU!“ Dvogodišnja devojčica pronađena mrtva na plaži! „MOJ BRAT“ Toni Bijelić se provodi sa kolegom Dragane Mirković: I POSLE RAZVODA od pevačice se druže “NISAM MOGLA DA ZADRŽIM SUZE!” Tijana M se slomila pred kamerama Nataša Bekvalac iskreno o vađenju silikona: „Zdravlje mi je na prvom mestu“ LEDENA GROBNICA: PRAVA ISTINA o POSLEDNJIM SATIMA na Titaniku! Zaboravite sve što ste gledali na filmu, istina je MNOGO STRAŠNIJA! „SPREMILI SMO JAGNJE I PRASE, ALI GASTOZ NEĆE DA DOĐE“ Sestra Tatjana očajna? Brat joj NIJE BIO FAVORIT u rijalitiju JEDAN JE OD NAJVEĆIH, A NIKO NE ZNA KAKO MU JE PRAVO IME! Biografija Dina Merlina Domaćinski doručak! Brzo i lako, a ukusno! ACA LUKAS „RAZORIO“ DISKOTEKU CAMEL U SANSKOM MOSTU! Dok mnogi gube zbog loše sezone, kralj Balkana dominira! (VIDEO) STIŽU RODE! Matora progovorila o svojoj trudnoći! Nova vrednost deviza za manje od 24 sata Nevreme! Evo do kada će trajati potop DNEVNI HOROSKOP ZA 27. JUL: Jarac treba da obrati pažnju kad je ljubav u pitanju, Rak na finansije, a evo i šta ČEKA OSTALE!

STRAVIČNE SCENE NA IMANJU: Sanja se vratila u rijaliti nakon povrede ruke, a onda je nastao haos sa Markom, ne gledaju gde udaraju!

Objavio: RHT
11/04/2023 10:45 PM

Ukazana joj je pomoć, pa se vratila u rijaliti, a odmah je nastavila svađu sa Markom Stefanovićem

Foto: Printscreen YouTube

Sanja Grujić je večeras rasekla ruke, kad se, u naletu besa, zaletela u staklo, nakon čega je napustila „Zadrugu“.

Ukazana joj je pomoć, pa se vratila u rijaliti, a odmah je nastavila svađu sa Markom Stefanovićem.

Nikako nije mogla da se smiri, pa je usledila potpuna pometnja u rijalitiju.

– Je*em li ti sve k**avo, mamu ti je*em! Glumiš sveticu, a svačiji k**ac si htela, nije te je*ao samo ko nije pitao. Majka ti nije znala da te je je*ao Bora Santana, Osmakčić i Mateja su te vatali pod jorganom – govorio je Marko besan.

– Skloni mi se – vikala je Sanja, pa krenula da udara Marka, nakon čega su se vukli po prostoriji.

Foto: Printscreen YouTube

– Pokušala si da se opereš prošle godine, ja sam mogao da se diskvalifikujem zbog tebe, trebalo je da te izje**m i šutnem – vikao je Marko.

– Makni mi se – vikala je Sanja, pa je obezbeđenje uletelo.

 Je**m li ti mamu k**vinu – govorio je Marko, a Lepi Mića je došao da ih smiri.

– Morate da sednete da popričate, nije bitno sa kim je bila, tebe varala nije – rekao je Mića.

– Sve me je lagala! – govori je Marko.

– Tebi je Marko Marković d**ao k**ac, ušao si u priču sa mnom da se pereš od svega – vikala je Sanja.

BONUS VIDEO:

hypetv.rs/alo.rs

Оставите одговор

Ваша адреса е-поште неће бити објављена. Неопходна поља су означена *

ZABRANJENO PREUZIMANJE BEZ NAVODJENJA IZVORA I AUTORA

PRATITE NAS

HYPE TELEVIZIJA JE DOSTUPNA ZA KORISNIKE MTS IRIS TV, M:SAT TV NA POZICIJAMA 146 I 295, I BROJU 46 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE, KAO I NA APLIKACIJI ARENA CLOUD. HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE U CRNOJ GORI KORISNICIMA M:TEL KABLOVSKE MREŽE NA KANALU 173 I M:SAT NA POZICIJI 54. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE TELEVIZIJA DOSTUPNA JE NA MREŽI M:TEL NA POZICIJI 43, KAO I IPTV NA KANALU 606.
HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE ZA KORISNIKE MTS IRIS TV NA KANALU 604, KAO I NA BROJU 702 ZA KORISNIKE SUPERNOVA KABLOVSKE TELEVIZIJE. U BOSNI I HERCEGOVINI HYPE 2 TELEVIZIJA DOSTUPNA JE KORISNICIMA M:SAT MREŽE NA POZICIJI 60.
Background adbanner