“ŠTO TAKO NISI PLAKALA DOK SI JAHALA?” Žestoke scene u rijalitiju, rivalke se nadmeću!
“ŠTO TAKO NISI PLAKALA DOK SI JAHALA?” Žestoke scene u rijalitiju, rivalke se nadmeću!
Raskid Nikole Grujića i Milane Šarac ovih dana je bio jedna od glavnih tema u rijaliti programu.

Upravo se danas odigrala prava drama jer se stvorio ljubavni trougao – Jelena Nedeljković Mrvica je devojka koju Gruja muva.
Mimas traži da mu se vrati i govori: “Ne mogu više, nisam dobro.”
“Polomiću ti i ruke i noge, šta radiš ovo? Jesi li bolesna bre ti? Skloni se dok ti nisam polomila svaku kost, bolesnice jedna poremećena u mozak. Plači pi*ka ti materina, što nisi tako plakala dok si jahala Rajačićev k**ac?”, upitala je Mrvica.

“ŠTO TAKO NISI PLAKALA DOK SI JAHALA?” Žestoke scene u rijalitiju, rivalke se nadmeću!
“Biće sve okej Mimas”, dobacio je Zola.
Dok se majka Jelene Nedeljković se oglasila danas za Hype TV gde je pričala o mogućoj vezi njene ćerke i Gruje.
“Nikola dođi, je*aću mu mater zbog ove ku*vetine – rekla je Mimas.
“Skloni se odmah”, vikala je Mrvica.
“Nikola, nek se treće osobe ne mešaju u naš odnos”, rekla je Mimas.
“J**em ti mamu, bednice jedna”, rekla je Mrvica.
“Nikola nemoj da mi navlačiš bedu na vrat”, rekla je Šarac.
MRVICINA MAJKA ZA HYPE TV!
Podsetimo, Mrvicina majka oglasila se danas za Hype TV i prokomentarisala mogućnost da njena ćerka bude u vezi sa Grujićem.
Mrvica je mlada u odnosu na ove ‘tete’, ali im odlično odgovara na svaku provokaciju i uvredu. Podržala bih je što se tiče Gruje on je dobar dečko“, rekla je Ivana.
Takođe, za naš portal se oglasila i Grujina sestra Teodora.
“Ovo ponašanje Mimas Šarac je krajnje degutantno. Dva dana glumi ludilo, ponaša se hladno, bezobrazno a sad opet moli. Ona igra rijaliti i duboko veruje da će dogurati tim ponašanjem do kraja. Nju Nikola apsolutno ne zanima, samo joj treba da se vrti priča oko nje”, rekla je, između ostalog.
Hypetv.rs V.M.
KONCERT U SKENDERIJI – LUKAS, MIRA I ILIĆ! Karte pronađite OVDE.